Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Igen nemm kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy egy scitec vagy biotec üzletben dolgozhassak, mint eladó?

Figyelt kérdés
Általában, ezekben az üzletekben nagyobb darab, feltételezhetően edzésmúlttal rendelkező emberkéket láttam. Milyen feltétele van, ill. körülbelül mennyi a munkaidő (egy héten) és a kereset?

2012. szept. 3. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"gyere a miskolc plázába a biotechbe valamikor vásárolni,láthatsz csajszi eladót.

elég jól érti a dolgát igaz még nem sokat konzultáltam vele."

Én a Teréz körúti üzletben találkoztam korábban női eladóval. Arcra helyes volt, meg elég vékony alkatú, de totál beképzelt és lüke volt. Akartam venni egy doboz hot bloodot, de valamiért nem volt csak ömlesztett, és a srác mondta neki hogy számoljon le nekem 25 zacsit, erre a csaj 28-at számolt:) Aztán meg fizetésnél le akart nyúlni ötszáz vagy ezer forinttal, de nagyon átlátszó volt, észre is vettem.

2012. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!