Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálatos munka?...

Ügyfélszolgálatos munka? Helyes e hogy elkért az ember 8000 ft+áfa, ezért ad egy írott cd-t hogy tanuljam be a tananyagot öntanlás keretében?

Figyelt kérdés

[link]


ezt kaptam!



Személyesen keresett meg a házamban.Majd 2 hétre rá e-mailben elküldi a vizsgakérdéseket,ami olyan nehéz volt hogy a bankos barátom se tudta a helyes válaszokat.Felhiv hogy nagyon sajnálja de nem sikerült a vizsga. A munka egyébként otthoni adminisztráció lett volna napi 6órában fizetett volna 115000 ft-ot,szerződést is irtunk,amiben minden igy szerepelt.Csak a vizsga nem sikerült.a pénz meg persze elúszott.Ez is csalás?Mert akkor lépni fogok,ez már hihetetlen hogy mindenhol átverik az embereket.Ha annyi embert bepalizott és jo szakemberre lenne szüksége,akkor annyit rászánhatna hogy legalább elmagyarázott volna a tananyagból valamit.Mint egy tanfolyam,mert tényleg így ez nagyon jól hangzik.


2009. júl. 28. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Csalás ám a javából!
2009. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

"Köszönjük a jelentkezését

A telefonos ügyfélszolgálati munkára"

A linkről nekem csak ez jön be..de elolvastam amit írtál,és ne haragudj,hogy ezt mondom de nagyon átverés szaga van az egésznek...Papíron akármilyen szerződést tudnak kreálni ha tutira mennek,hogy úgysem sikerül a teszt...Bár nekem már az is gyanús lenne,hogy otthoni munkáért 115.000Ft-ot fizetnek,de kértek pénzt!Szerintem te most buktál 8000 forintot...egyébként milyen CD? A teszt kérdéseket le lehet ellenőrizni utólag a CD útmutatásai alapján? vagyis Ha valaki bemagolja a CD-én lévő anyagot akkor hibátlan tesztet tud kitölteni??

2009. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha csalás hogy lehet jogi útra terelni,hogy ne tudjon többet csalni?
2009. júl. 28. 16:18
 4/17 A kérdező kommentje:
A link biztos hogy jól működik,nyisd meg wordbe.
2009. júl. 28. 16:20
 5/17 A kérdező kommentje:
a teszt 70 kérdéses,és 7et hibázhattál.A bankos ismerősöm azt mondta hogy néhány kérdés nem egyértelmű,fogalmazása nem megfelelő,és még a választ se tudta.Cascorol,lakásbiztositásról,életbiztosításról van szó.
2009. júl. 28. 16:23
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de nincs miért perelned, megbuktál. Gondolom ez szerepelt a szerződésben is. Hidd el levédték magukat.

MINDEN olyan munkaajánlat aminél először pénzt kérnek az átverés. Nem értem, hogy miért szopják még mindíg be az emberek, amikor kb. 20 éve mennek ezek a dolgok.

Legközelebb figyelj.

2009. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ezt most nagyon elbaltáztad, próbálhatod jogi útra terelni, mert csalás egyértelműen, csak nem tudom, miért van még annyi balek, aki bedől ilyeneknek, hogy pénzért munkát kap, amikor még a munkaerő-kölcsönzők se kérhetnek az álláskeresőktől pénzt.
2009. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja csak hogy ne nézzen mindenki baleknak,most fizettem elsőre ilyen helyzetben.A többieket szeretném megvédeni ,mert újra feltünt a hirdetés.Meg amugy is egyre jobban érdekel a dolog.Nem szeretném annyiban hagyni,hogy jopofizott Velem....
2009. júl. 28. 17:17
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért megérné elballagni feljelentést tenni, ez egyértelműen csalás. Nem tartom valószínűnek, hogy bármilyen munkát tudott volna adni, de ha naponta csak 2-3 embertől szed be 8000 Ft-ot, egy hónapra már az se rossz pénz neki a semmiért.
2009. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A hirdetés feladójának biztos bejön a 8000 forintokból a 115000ft!Szerintem nem csinálnak vele semmit,ha feljelented,mert 20000 ft alatt van a kár és míg ebben az országban 20000 forintig büntetlenül lophat bárki,ő is megteheti.Azért próbáld meg,hátha mégsem lesz igazam.
2009. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!