Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen "módszerek" vannak a...

Milyen "módszerek" vannak a munkanélküliség túlélésére?

Figyelt kérdés

Aki már volt munkanélküli, az biztosan tudja hogy milyen nehéz ez az időszak.

Az álláskeresés mellett mivel lehet túlélni ezt az időszakot?

Sport, tanulás vagy mi lehet az amivel el lehet kerülni ezt a stresszt? :S

Ti mit csináltatok?


2012. szept. 6. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak reménykedek minden egyes nap...


Folyamatosan keresek, küldöm az önéletrajzomat. Mellette háztartást vezetek (főzés, mosás, takarítás), ha van kedvem sportolok.


Mást sajnos nem lehet csinálni. Jelenleg én is idegbeteg vagyok, mert múlt héten voltam bent egy cégnél másodszor interjún, azt mondták a héten értesítenek, de semmi! :(

2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tanulás fontosságával nyugtatom magam, kitalálom, hogy jövőre újraérettségizek, jövőre tényleg olyan szakot választok, amire be is fogok iratkozni. Meg azt mondogatom magamnak, tanulnom kell a nyelvvizsgára, jobb is, hogy nincs munkám, mert amellett nem tudnék tanulni. De amúgy nem is tanulok, ötpercenként lesem, van-e új álláshirdetés...
2012. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem ékszereket csinálni, és most már ott tartok h el is tudom őket adni. Persze ez nem hivatalos, de elég jó kis pénzem van már belőle, és folyamatosan egyre többen rendelnek tőlem. Persze emellett keresem a munkát, mert diplomás ember vagyok, és szeretnék a szakmámban elhelyezkedni.
2012. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
munkát keresek, netezek, talizok a barátaimmal, itthon nyelvet tanítok
2012. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!