Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkát szeretnék!...

Otthoni munkát szeretnék! Valaki valami megbizhatót vagy amiet ő is végez?

Figyelt kérdés
Bármi érdekelne amire nem kell nekem ezreket fizetni,ujságosztás,borítékolás,internetes munka bármi!Amúgy zalamegyei vagyok!Segítsetek:-)
2012. szept. 7. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az interneten sok otthon végezhető munkát ajánlanak. KAMU AZ EGÉSZ!Annak idején mi is szerettünk volna valamilyen otthon végezhető munkát, de nem találtunk egy valós munkát sem. Szinte mind MLM rendszerű hálózatépítős baromság volt, azzal akartak minket bepalizni. Én nem ismerek egyetlen személyt sem, akinek ilyen munkája lenne. Persze ezt nem a családi vállalkozásokra értem, hanem az ilyen háziasszonyoknak való mellékkeresetre.
2012. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!