Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs meg a nyelvvizsgám,...

Ha nincs meg a nyelvvizsgám, akkor azt az önéletrajzba még bele írhatom?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy a fősulin leállamvizsgáztam, de mivel nincs nyelvvizsgám, ezért gyakorlatilag a diplomám sincsen.

addigra míg megszerzem a nyelvvizsgát, a fősulit bele lehet írni, mint elvégzett tanulmány?


2009. júl. 30. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Okleveled csak van a fősulitól, nem? Nálunk adnak legalábbis... Nyugodtan írd be a fősulit, meg azt is, hogy még nincs meg a nyelvvizsgád, de mielőbb meg akarod szerezni.
2009. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem adtak semmit, csak leckekönyvet, a következő "utasítással":


amint megvan a nyelvvizsga vigyem be az eredeti nyelvvizsga bizonyítvánnyal és akkor kiadják.

2009. júl. 30. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze beírhatod, oda írhatod zárójelbe hogy nyelvizsga hiányában hiányzik a diplomád.
2009. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk adtak oklevelet annak is akinek nem volt nyelvvizsgájae és ezzel igazolta azt hogy egyébként leállamvizsgázott. De úgy tudom hogy a sulitól kérhetsz erről igazolást.

Egyébként írd be az önéletrajzba nyugodtan hogy ott végeztél meg milyen diplomát ad és zárójelbe hogy nyelvvizsga hiányával vagy nyelvvizsga folyamatban. Sok helyen nem azt nézik.

2009. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Sok helyen nem azt nézik."

hanem, mit néznek?

2009. júl. 31. 08:21
 6/11 A kérdező kommentje:

amúgy,arra gondoltam oda írom a suli hogy ettől edddig évszámot.


és külön nyelv részéhez szokták odaírni, hogy angol,német stb... milyen van az illetőnek. oda nem írok, semmit. bár akkor azt hiszik hogy nem tudok semmit angolból, pedig a szakmai szövegértésem nagyon jó, csak a beszéd része miatt nem igazán "jó" azaz angolom.

2009. júl. 31. 08:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Önéletrajzba nem nyelvvizsgát kell írni, hanem nyelvtudást. Nekem sincs angol nyelvvizsgám, de ettől még kb. felsőfokon tudok.


Ha nincs nyelvvizsgád, akkor viszont nincs felsőfokú végzettséged, tehát azt nem írhatod bele. Azt viszont igen, hogy csak nyelvvizsga miatt nincs meg.

2009. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Önéletrajzba nem nyelvvizsgát kell írni, hanem nyelvtudást. Nekem sincs angol nyelvvizsgám, de ettől még kb. felsőfokon tudok.


Ha nincs nyelvvizsgád, akkor viszont nincs felsőfokú végzettséged, tehát azt nem írhatod bele. Azt viszont igen, hogy csak nyelvvizsga miatt nincs meg."


na igen. a fősuli nevét se kéne beírnom, mert abból semmit nem tudok, de viszont amihez értek, arról nincs papírom. de mégsem írom oda.

2009. júl. 31. 10:54
 9/11 anonim válasza:

Na, várjál. Nem kaptad meg a diplomád, mert nem adtál be nyelvvizsga-bizonyítványt?

Írd inkább folyamatban lévő tanulmánynak, és ezt valami megjegyzésként írd oda. Ez esetben írd le, hogy a közeljövőben tervezed a nyelvvizsgát, ez a tanulmányaid befejezésének utolsó feltétele. Vagy valami ilyesmi.

2009. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez marha értelmes lett. Szóval írd úgy, hogy államvizsgáztál, de még nincs meg a diplomád, épp a nyelvvizsgára készülsz. Így nem kerülsz kellemetlen helyzetbe, ha kérik a papírokat.
2009. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!