Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát válasszak?

Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék választani ami nem unalmas és nem is túl veszélyes, viszonylag sokat keressek és hasznosnak érezzem magam. A régészet nagyon érdekel és a színészet is. Mit javasoltok??

2012. szept. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el egy továbbtanulási tanácsadóhoz.

Néhány perc alatt ki fog derülni, mik amik számodra jók.


Mint minden szakma, valakinek tud szép lenni (mert kedvét leli benne, szívesen csinálja), más számára meg taszító (ő akkor sem csinálná, ha milliókat fizetnének érte).


A régészet és a színészet nem igazán jól kereső szakmák.

2012. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány?

a mérnökök keresettek és jól fizetettek itthon is és külföldön is. ha van benned kapacitás egy mérnöki szakra, akkor azt javaslom :)

2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok és köszi a válaszokat:)
2012. szept. 22. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl a könyvelés és statisztika tanulása nem unalmas, és ha végzek szívesen csinálnám teljes munkaidőben, de van aki ha meghallja e 2 szó vmelyikét akkor falramászik :D


Szal sztem javasolni nem igazán tudunk semmit, nekem tudod mi segített dönteni? Egy tanárnőm aki mindenfajta kérdőíveket töltetett ki velünk amit nagyon utáltam :D Illetve regisztálj a felvi.hu-n és utána elérhetővé válnak különböző pályaválasztással kapcsalatos kérdőív jellegű dolgok, amik ajánlanak neked szakmát. Ja, és van egy 94 kérdéses jól ismert teszt, ami szintén ad tippeket: [link]

2012. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!