Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap voltam ACN-es előadáson...

Tegnap voltam ACN-es előadáson, egyik ismerősöm hívott el. Itt mindenhol azt olvasom hogy 80ezres regisztrációs díjat kell fizetni, viszont nekem azt mondták hogy nem kell kifizetni, hanem megelőlegezik az embereknek és majd levonják a fizetésből?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy csatlakozott e már így valaki és ha igen,mit tud arról ha esetleg nem sikerül az adott feladatot megcsinálni?Mert ez így tök jól hangzik,hogy megelőlegezik(másképp nem is mennék bele,mer ugye nincs miből),de mi van HA nem sikerül a melót elvégezni?Kötelezhetnek rá hogy fizessem ki a reg díjat?

2012. szept. 26. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem is próbált egy barátnőm meggyőzni, de én egy kicsit vártam, hogy neki hogyan alakulnak a dolgai. Kb 9 hónapja csinálja eddig, de még pénze nem volt ebből... Az tuti, hogy neki ki kellett fizetni azt a 80.000 ft-ot. Nekem ez az egész nagyon nem tetszik, mert itt egyáltalán nem a szolgáltatáson van a hangsúly. A munka ebben az, hogy léptessed be az embereket. Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen kisebb a fizetésem, de legalább fix.
2012. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem az ismerősöm állítja h 200ezer körül keres vele és ez csak több lesz...Ő 2 hónapja csinálja.Nem tudom bele merjek e vágni,mert itt a neten is olvastam jó és rossz tapasztalatokat egyaránt..persze a munkahelyem én sem hagynám ott,mert az a tuti,de azért eljátszottam a gondolattal h mi van ha ezt tényleg meg lehet csinálni és ilyen jól lehet vele keresni?Az a baj h gyáva vagyok hozzá,mert félek h nem jön be a dolog és nekem k*rvára nincs felesleges 80ezrem...szal még gondolkodom és reménykedem h ír valaki valami megnyugtatót ezzel kapcsolatban:D
2012. szept. 26. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Munkáért előre NEM FIZETÜNK! Mi a franc kerül a regisztrációban 80.000 forintba? Minden átverős, kihasználós hülyeség úgy kezdődik, hogy neked kell fizetni, miközben ILYEN NINCS EGY NORMÁLIS, TISZTESSÉGES MUNKÁNÁL. Egy tisztességes munkánál a munkáltató nem kér plusz pénzt. Meg milyen regisztráció kerül 80.000-be?!

Ha ezt nem látod át, és bedőlsz ezeknek, mert valaki megnyugtatót ír, akkor meg is érdemled, hogy becsapjanak.

2012. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Az előző válaszolónak igaza van. Minden ilyen munkát felejts el!

Azert dolgozol, hogy penzt keress es nem azert, hogy az elvegzett munkaert Te fizess nekik pluszban. Szóval hagyd a fenebe, ezek hatalmas nagy átvágások.

(Bocs az ekezetekert, rossz a billentyűm.)

2012. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma a csajjal és mondtam neki h nem kezdem el...jó nekem a rendes melóm,igaz h nem fizet százezreket,de legalább tuti.Kösz mindenkinek a válaszokat!:)
2012. szept. 26. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár úgy látom, már döntöttél, azért írok valami megnyugtatót. Jól döntöttél.

Az ACN különben létező cég, ráadásul a legnagyobbak között van, de így ahogy M.o-n csinálják, nincs jövője.

Az MLM egyébként a nagy lehetőségek és a nagy hazugságok világa. Kérd meg az ismerősödet, ha már ilyen közlékeny a jövedelmét illetően, hogy mutassa is meg az elszámolását, s akkor kiderül a nagy igazság.

Én MLM-ből élek, valódiból. S ha valakinek beszélek a jövedelmemről, meg is mutatom.

2012. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Racionális alapszabály: addig nyújtózkodj, amíg a akarod ér! MLM vagy sem, mindent lehet ésszel és ész nélkül is csinálni.
2012. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Racionális alapszabály: addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér! MLM vagy sem, mindent lehet ésszel és ész nélkül is csinálni.
2012. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... de az MLM-et leginkább ész nélkül!
2012. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem csak jó tapasztalataim vannak :) tőlem lehet kérdezni priviben! :)
2013. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!