Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még olyan ember akinek...

Van még olyan ember akinek nincs munkája és itthon van emiatt?

Figyelt kérdés
Most végeztem szakmán ebben az évben de még nem találtam munkát. Már 1 hónapja itthon vagyok de minden nappal rosszabb. Minden nap nézem a munkákat de nincs semmi. Jelentkeztem gyárba is dolgozni de oda sem hívnak. Már bánom, hogy ezt a szakmát végeztem el inkább mentem volna cukrásznak vagy szakácsnak azzal többre mentem volna. (kisgyermekgondozónak tanultam) Ti mit csináltok egész nap? Angolt tanulok mert jövőre szeretnék nyelvvizsgázni és egyetemre jelentkezni. 20/L
2012. okt. 1. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én is így vagyok,csak én már három hónapja. ami van meló arra annyian vagyunk munkanélküliek, hogy egyszerűen...ez van. és őszintén? még azt sem tudom mondani h próbálom hasznosan eltölteni a napot, mert úgy el vagyok keseredve h nem kellek sehova, h leginkább csak fekszek meg gépezek...
2012. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Jelentkezz be a helyi munkaügyi központba, hátha tudnak valami munkát ill. értesítenek, ha akad valami, meg jobb, ha benne vagy a rendszerben. Ráadásul ingyenes tanfolyamokat is szoktak ajánlani, amiken részt vehet (pl. amivel szerezhetsz egy másik szakmát, de szokott lenni nyelv is, és némelyiknél még térítést is kapsz).
2012. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, felvettek az orvosira, de 1 hét után otthagytam, mert az egész egy baromi nagy kényszer volt a szüleim részéről. Most okj-ra járok, de rengeteget vagyok itthon, hostess munkát vállalok el, ahhoz nem kell semmi tapasztalat. Eléggé utálom ezeket az értelmetlen napokat.
2012. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én mit mondjak?? Bár van még 1 évem a szakmai suliból, de mivel sehová nem vettek fel gyakorlatra így fizetnem kell a suliért. Idén ha befejezem a sulit, lesz szakmám, de munkám nem, mert nincs gyakorlatom. Ráadásul itt Angliában vagyok munkanélküli.. Sehová nem vesznek fel gyakorlat, munkareferenci nélkül..

20/F

2012. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Én kb. 1 éve keresek munkát, közben tanulok.

Ebben az évben érettségizek.

2012. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Tanulok, és élvezem hogy semmit nem kell csinálnom mellette. Jövő után szeretnék egyetemre menni, addigra kell felsőfokú nyelvvizsga, és jogsi. Szüleim fizetnek mindent, nem küldenek el dolgozni.
2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Neked tökéletes lenne, ha elmennél bébiszitternek, abba az országba, amelyiknek a nyelvét tanulod. Lenne tapasztalatod, és a sok helyen ingyenes a nyelviskola is. Ha kiismered a helyi viszonyokat, lehet hogy ott is el tudsz kezdeni egy egyetemet.
2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem javarészt csak olyan ember van, pláne az ország keleti régiójában :(

Én pl. 1,5 éve keresek állást, ezalatt kemény 1 havi közmunkám volt, pedig nem vagyok cigány, képzett, érettségizett, szakképzett, nyelvet beszélő fiatal nő vagyok, csak nem nyalom senki s*ggét és hát ez Magyarország. Egy nagy nulla!

2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem is akarok dolgozni minek
2012. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Kedves 2. válaszoló!

Mikor végeztem a szakmával (júniusban) akkor bejelentkeztem a munkaügyi központba is. Voltam érdeklődni tanfolyamok után de még nincs semmi :(


Kedves 4-es válaszoló!

Te mit tanulsz?


Kedves 7-es válaszoló!

Az a baj, hogy nem tudom olyan szinten az angol nyelvet, hogy kimenjek külföldre :( Pedig gondolkoztam ezen, hogy ki kellene menni.


Kedves 8-as válaszoló!

Remélem te is találsz munkát! Sok sikert kívánok!


Mindenki másnak is aki ide írt sok sikert!

2012. okt. 1. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!