Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen mennyi időt...

Új munkahelyen mennyi időt "illik" várni szülés előtt?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Férjem kívánsága az, hogy csak 2013 nyarán álljunk neki a babaprojektnek. Úgy gondoltam, búslakodás és malmozás helyett inkább belevágok egy új, kihívásokkal teli munkába a jelenlegi munkahelyemmel (ahol már lassan öt éve dolgozom) megegyező épületben, de mégis egy másik cégnél. Az eddiginél komolyabb munkabér sem jönne rosszul. Ha minden jól megy, december elején lesz ebből kezdés. Így ha kb. jövő szeptemberben jön össze a baba, akkor már egy éves munkaviszony lesz a hátam mögött, amikor 12 hetesen bejelentem a hírt. Szerintetek ez reális?

2012. okt. 1. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!