Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert van ennyi semmirekello...

Miert van ennyi semmirekello szemelyugyes, fejvadasz, kozvetito? Mindegyik penzt akar keresni munka nelkul

Figyelt kérdés
lementik az ember adatait telefonszamat és egymásnak eladják, és évek multan zaklatják az embert, szakmailag halvany gozuk sincs a poziciorol amire embert keresnek

#ostoba fejvadasz #szemelyzeti tanacsado #semmirekello HR-es
2012. okt. 5. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez is olyan, mint az ingatlanközvetítő. Sok van belőlük, de kevés érti a dolgát, és kevés akar igazán dolgozni. Viszont elég jó pénzt kapnak érte, ha valakit sikerül benyomniuk, úgyhogy szerintem vak tyúk is talál szemet alapon dolgoznak.
2012. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Na, meg, amit sokan nem látnak. Egyes fejvadász cégek leszerződnek nagy multikkal, akik nem vehetnek fel közvetlenül embereket. Így rajtuk keresztül bérlik majd embereket. Én konkrétan így vagyok alkalmazva. Amikor felhívtak, hogy felvesznek, akkor közölték velem, hogy menjek el Mucsajröcsögére ehhez a munkaközvetítőhöz, mert csak rajtuk keresztül vehetnek fel. Kiderült, hogy az osztályon mindenki így van alkalmazva. A munkaerőközvetítő semmit nem csinált érte!!! Csak egyszer sikerült egy szerződést kicsikarniuk.

Több ilyen céget ismerek, ebből élnek, jönnek hozzájuk az emberek, akiket előzőleg nem is láttak, aztán megkapják a havi jutalékukat. Elvileg hirdetnek állásokat, de nem nagyon foglalkoznak azokkal, akik ezeket megpályázzák.

Pannonjob, Manpower, Melódiák, mind ilyen.

2012. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!