Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent a "rövid időn...

Mit jelent a "rövid időn belül értesítjük"?

Figyelt kérdés
15-étől vagyis hétfőtől betölthető egy köztisztviselői állás, ma voltam második körös állásinterjún, esélyesnek érzem magam, mert jól sikerült. A végén úgy köszöntek el, hogy rövid időn belül értesítjük. Vajon ez mit jelent? Egész nap tűkön ültem, de péntek délután-este nem hiszem, hogy felhívnak. Vajon nem sikerült vagy jövő hétig váratnak?
2012. okt. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol. Minimum 1 hét míg értesítenek, de simán lehet 2-3 is. Sőt, az is lehet, hogy soha többé nem jelentkeznek, csinálják ezt cégek, ha nem téged vesznek fel.
2012. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszont okt. 15-től betölthető az állás. ezt nem kell figyelembe venniük? vagy ezen a téren nem számít egy hét ide vagy oda?
2012. okt. 12. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én Július 23-én kezdtem a Június 18-ra kiírt állásom.
2012. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívni inkább csak akkor szoktak, ha sikerült. Ha nem, emailben értesítenek. Legalábbis nálam eddig így volt. Egyébként engem is hívtak be interjúra február közepére meghirdetett munkára március végén, a kezdés időpontja nincs kőbe vésve általában.
2012. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!