Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok, csak nekem probléma...

Lányok, csak nekem probléma úgy dolgozni, hogy közben megvan, vagy meg kell jönnie? Itthon még megértik, de munkában?

Figyelt kérdés
Ma is teljesen ki voltam kapcsolva egész nap agyilag, és ilyenkor teljesen ügyetlen és lassú vagyok. Ez a pms része. És beszólt a főnök, hogy mi bajom van.. de persze nem mondtam el neki. De nagyon rossz így dolgozni. Mit csináljak, hogy ne bénázzak ennyire ilyenkor..?
2012. okt. 4. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én simán megmondanám a főnöknek. Nem szoktam szégyenlősködni ezen. Innentől ha nem érti meg akkor ez van. Én csak első napomon nem szerettem úgy dolgozni mert iszonyatmód tudtam görcsölni.
2012. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyen esetlenek ezek a napok. És sosem mondtam a főnökömnek, sajnos. A mai napig hallgatok, magamban szenvedek. Nagyon szoktam görcsölni, ezért inkább gyógyszert szedek.

Épphogy átvészelem..

Ez van...

2012. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

A PMS tüneteit lehet enyhíteni különböző vitaminokkal stb., a görcsöket (a válaszolónak mondom) is lehet enyhíteni, ill. ha extrém erősek, akkor annak oka szokott lenni. Mindketten forduljatok nőgyógyászhoz, ha ez az egyébként egészséges állapot akkora problémát okoz, ami már gátol a napi tevékenységben.

Az normális, hogy ilyenkor kicsit nyomottabb az ember, de az már semmiképp, hogy ilyenkor nem tudja tenni a dolgát.

2012. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát az én volt főnökömnek aztán mondhattam volna; mocskos hímsoviniszta féreg volt, szerintem egyben lenyelt volna, ha erre hivatkozom.
2012. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Azért annyira nem szörnyű a fájdalom h mondjuk nem tudok felkelni. Csak görcsöl. Néha így beleáll és akkor szar. De am én nyomott sem szoktam lenni meg ügyetlen. Kicsit hisztisebb vagyok az tény :D De az meg a párom baja és tudja h mit kell olyankor csinálnia :D
2012. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is szenvedek, volt hogy hazakéredzkedtem úgymond, mert ilyenkor annyira alacsony a vérnyomásom, hogy szédelgek :( Elkezdtem mondani a kisfőnöknek mi a bajom (nem csináltam belőle problémát) és végig se mondtam már küldött haza. Amúgy ilyenkor vegyél be fájdalomcsillapítót, úgy ki lehet bírni. :) Kitartás! :)
2012. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

én is évekig szinte használhatatlan voltam az 1. nap

aztán fog.gátlót szedek és úgy ütemeztem be hogy szombaton jöjjön meg amikor otthon vagyok.

de sajnos nem mindenhol van így a munkarend

én vagy ezt javaslom vagy, hogy ha ki lehet venni külön egy-egy szabadnapot, akkor ezeken a napokon

nekem akkor semmilyen gyógyszer nem segített... meg hiába a görcsoldó ha óránként rohangálni kell a wc-be a mennyiség miatt:/ sajnos azt még nem találták fel, ami ezt kiiktatja pár órára

2012. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja még nem fáj, csak meg fog jönni szerintem holnap. Előtte levő napokon szoktam ilyen szoktalan állapotban lenni, ügyetlenkedni stb. Majd holnap jön görcs, a hányingerrel együtt. Meg a "tocsogás" sem kellemes érzés, de nincs mit tenni. Lehet vitamint kellene szednem, Béres cseppet vagy vmit. A görcs meg sztem a stressztől lehet, én is úgy olvastam valahol, hogy a havinak nem kellene ilyen tünetekkel együtt járnia. Tény, hogy megnehezíti a napi rutint.
2012. okt. 4. 22:35
 9/11 A kérdező kommentje:
4-5 féle fájdalomcsinllapítót próbáltam, vagy többet is, dupla adagokban is, sajnos nem múlasztják el a fájdalmat. Ha fekszem, nugalomban vagyok, akkor nem fáj csak kicsit, azért szokott fájni, mert mozgok, ám munkán mozogni kell nem szobrozni :D.
2012. okt. 4. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Most hirtelen nem jut eszembe a neve de van valami gyógynövény ami kifejezetten a menstruációs panaszokon segít és asszem a vérzést is enyhíti

Itt is vannak érdekes dolgok

[link]

De asszem ő lesz az aki a vérzést is csillapítja

[link]

2012. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!