Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt kiírhatom egy állásportálon?

Ezt kiírhatom egy állásportálon?

Figyelt kérdés

végzettség képzettség és önéletrajz rovatba:


az egyetemet befejeztem záróvizsgák sikeresen teljesítve vannak, de nyelvvizsga bizonyítvány hiányában a diplomámat nem vehetem át, de a képzés lezárásáról igazolással rendelkezem.



vagy ilyet sem írhatok ki azért kérdezem, mert amúgy ezen kívül csak egy érettségim van, és a föntiekről csak egy papírt kaptam.



2012. okt. 15. 10:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%
Most csak kíváncsiságból megnéztem, 23,500 ft a BME nyelvvizsga most. Ha ennyit nem tudsz összeszedni azért, hogy megkapd a diplomádat amiért 3-4 évet dolgoztál arra nem tudok mit mondani...
2012. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, minden elismerésem a tiéd, hogy heti 40 óra mellett a tanulásra is volt időd, sajnos én nem voltam mindig ilyen univerzális, pedig azért igyekszik az ember tudod én olyan egyetemet végeztem ahol 5 év osztatlanban a képzés ideje, szerintem én azért annyira buta nem lehetek, azt hiszem csak az orvosin és a jogin vagy így, de bocsánat, ha nem túl pontosak az infóim és nyugodtan ki lehet javítani, ha tévedek, tehát szégyenemre 5 évem lett volna megcsinálni a nyelvvizsgát és sajnos tényleg 25-26 ezer Ft egy komplex vizsga díja, de nekem még arra sincs pénzem, sőt ezt a net előfizetést is vissza kell mondanom a hónap végével, mert már arra sem lesz pénzem, ez van, lehet hihetetlen, de élnek ma az országban ilyen emberek is mint én. Én hívő ember vagyok bízom abban, hogy ezeknek a nehéz idők megszűnnek, most már kiderül, hiszen mindig alakult így vagy úgy a sorsom, de aki bennem kételkedik és azokban is kételkedik akiknek nehéz a sorsa és nagyon szerény körülmények között élnek, és ennek ellenére a kétkedők magas lóról lökik a szót, azoknak olyan sorsa legyen mint nekem és a hozzám hasonlóknak, attól se jobb sem pedig rosszabb, csak annyiból próbáljon megélni mint én, és akkor elgondolkodik talán rajta, hogy nem ír olyat, hogy csak 25 ezer Ft egy vizsga díja és ne hazudjak. Ez van úgy látszik a kritikákat még szoknom kell, pedig csak egy egyszerű kérdést tettem föl.
2012. okt. 15. 14:32
 13/29 A kérdező kommentje:
ja és 3 éves egyetem nincs az főiskola, az pedig nem egyenlő az egyetemmel.
2012. okt. 15. 14:34
 14/29 A kérdező kommentje:
azért a válaszaidat hasznosnak ítéltem meg, a tiéd is egy vélemény tiszteletben tartom, mondjuk ezzel a stílussal szerintem nem sokra fogsz menni a nagy betűs életben.
2012. okt. 15. 14:36
 15/29 A kérdező kommentje:
amúgy igen én munkanélküli vagyok és itt ülök a számítógép előtt, de ön dolgozik-e? hogy mindig, egész nap ráér kritizálni? és van -e arra a munkahelyre fölvétel, mert oda én is elmennék dolgozni akár már holnap reggel kezdenék is!
2012. okt. 15. 14:50
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Kiírhatod, úgy se nézik meg egy állásinterjún, ha egyáltalán sor kerül rá, hogy behívjanak, ha mégis akkor is, van gyakorlata? A másik rész meg pofára megy, tetszel e a Hr-es huszonéves pitsának vagy sem. Papírt sehol nem kérnek már, már egyetemen is lehet papír nélkül tanítani....
2012. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%

Igen, dolgozok. És igen, van szabadidőm nap közben is, mert olyan szakértelmem van, mint kb. 10 embernek az országban, ezért megtehetem.


Ahogy nekem sosem fog gondot okozni 25e forintnak megfelelő összeg kicsengetése, mert kizárt dolog, hogy a szakértelmemmel ne találjak munkát pikk pakk elfogadható pénzért.


Neked is azt javaslom (tényleg bántó szándék nélkül), hogy ne az imában bízz, hanem tegyél valamit. Csak az jut előre manapság, aki TESZ valamit. Aki "csak" hisz az b@szhatja, Isten nem fizeti be a nyelvvizsgádat.

2012. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

Na, szóval.

Írtam a # 3/17 kommentárral kapcsolatban, de úgy látom letörölte a szerkesztő. Sebaj!


Lehet trágár voltam, de az is, akinek írtam, még sem lett az övé törölve. VALAMI ISMERŐS?

Gondolom # 17/17 hozzászóló is ugyanaz.


Te ki a fene ember vagy, hogy ekkora az arcod? Mi az, hogy rajtad kívül tíz embernek van ekkora szakértelme az országban mint neked? Szakértelmed! Frászt van, hanem jókora arcod. Egyébként sejtem miben lehet ekkora tehetséged XD oooboááá!!!

Nyugodtan lehet ezt is törölni, de jobban elkellene olvasni a többit is!!!

2012. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


hasznosak voltak már amelyik!


A 18 asnak üzenem igen olvastam mindent itt voltam a gép előtt, ezt most nem fogják törölni, mivel én vagyok a kérdező elég szomorú vagyok, ha ezt is törlik, hát ez van, hogy a 17/18-as hozzászóló végig ócsárolt, ércelődött az anyagi helyzetemen, és még a hitemben is meggyalázott! Mit szólsz hozzá hiszek Istenben mindig segített megtalálni a helyes utat.


A témát nem folytatom tovább, de nagyon szomorú, hogy ilyen megtörténhet, nem tudom, hogy ki ez a kommentelő, de neki mindent lehet, csak a kérdésre kellett volna válaszolni!


Ez van ezen az oldalon mindent lehet egyeseknek!


Szomorú, nem hiszem, hogy többet használni fogom ezt az oldalt, azért mert még csóró vagyok, nem feltétlenül hülye is....


Azért ennek utána nézek, hogy ilyet lehet-e csinálni.

2012. okt. 15. 18:31
 20/29 anonim ***** válasza:
38%

Most jól lebuktam, csókos vagyok a GYIK moderátoraival és mindent megtehetek!


# 18

Nem kell irigykedni, szüless tehetségesnek, tanulj keményen év(tized)ekig és akkor majd egyszer talán elmondhatod te is, hogy már (majdnem) olyan jó vagy a szakmádban, mint én az enyémben.

2012. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!