Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan emberekkel szeretnék...

Nóryka01 kérdése:

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik harangozóként dolgoznak, vagy ismernek olyat. Van köztetek ilyen?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szeretnék harangozó lenni, nagy álomom, és példaképem a harangozó Teri! Mit kell tennem ahhoz, hogy harangozó legyek, és mik a feltételek, és mennyi lesz a fizetés? Van esetleg itt pap, vagy apáca, aki tud segiteni ebben nekem?

#templom #karrier #harangozó
2012. okt. 20. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
sajnos manapsag a harangozas gepesitve van, a kisebb telepuleseken is. nem ember csinalja
2012. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ezt meg honnan tudod? Esetleg van olyan ismerősöd aki a harangozó gépek gyártásával foglalkozik?! Mert az is érdekelne!

Segitsetek, mert én mindenképpen szeretnék harangozni!

2012. okt. 20. 14:32
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
ha ferfi lennel, akkor tudnal harangozni egy erre alkalmas noben :p
2012. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Téged is meg tudnálak kongatni, hidd el!!!! Nő létemre is!
2012. okt. 20. 14:38
 5/19 anonim ***** válasza:
oks......
2012. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Karácsonykor kicsi korom óta én csilinglehetek a csengőmmel. Amikor a vidéki barátaimhoz látogatok Tarjánba, akkor ott már kongathattam Riska kolompját. De nekem ez már kevés, mert ebből már kinőttem, ebből már több kell! Ezentúl egy életen át valamelyik templom harangját szeretném lóbálni! Biztosan van erre valamilyen megoldás.
2012. okt. 20. 14:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha valamit lóbálsz, akkor annak a teljes súlya a kezedben van. Elbírsz egy harangot? Kihívom a Fókuszt!
2012. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tényleg a Fókusz egész jó ötlet! Hátha ők segitenek megoldani a problémámat! Tutira van valahol, ahol még manuélisan harangoznak! Nem érdekel, hogy rázzák, ütik, verik vagy lóbálják, csapkodják, én akkor is harangozni akarok, és ha kell ezért BÁRMIT megteszek!

Sajnos úgy érzem hogy kinevettek és viccet csináltatok a kérdésemből.... :((( Ez megalázó!

2012. okt. 20. 14:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Keress fel templomot,temetőt, ahol még nem gépi harang van és jelentkezz önkéntes harangozónak.

Nálunk a temetőben van egy harang,amit temetéseken egy néni szokott húzni az elhunytért,ilyen kb 500 forintot szoktak adni neki alkalmanként a hozzátartozók.

2012. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, nem mindenkinek tűnik fel a trollságod.

ez a te szerencséd.

2012. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!