Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki segítene reális képet...

Valaki segítene reális képet festeni az Ibiden-ről?

Figyelt kérdés

PL: munkás szálló (hol vannak, hány ágyasok és azok milyen felszereltségűek, milyen a büfé illetve a főzési, mosási lehetőség,?), a szálló közvetlen közelében milyen bevásárlási lehetőségek vannak? Milyen a munkaruházat? Kell vinni váltóruhát? Miket lehet bevinni? Milyen ellenőrzéseken kell átesni? Milyen a céges étkező, milyen felszereltségű, árfekvésű? A céges kártyán lévő összeg kitart/hat egész hónapban? Hány szünet van és meddig tartanak? A gyártás területén van lehetőség evésre/ ivásra? Mennyit vonnak le a munkás szállóra? Milyen egyéb juttatásokat adnak? Mennyi az órabér? Van lehetőség a túlórára? Le lehet ülni vagy mind a 12 órát állva kell végig dolgozni?


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 20. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
hááát én voltam ott a csoportos felvételin. Mivel nem kerültem be, szóval csak álltalánosságban tudok válaszolni. Ha a pároddal mész van esélyed elintézni a 2fős szobát, de ha egyedül mész akkor 4 vagy 8fős szobára van esélyed, persze váltott műszakban...
2012. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a párommal megyek.
2012. okt. 21. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm ott dolgozik, tudok pár infót mondani. Kelenföld közelében van az ő munkásszállójuk, ami nagyon hasonlít egy kollégiumra. Ha nem egyedül vagy, akkor kérheted magadat a pároddal 1 szobába, de azért többet kell fizetni. Ha nem akartok együtt lenni, akkor pedig kb 3 másik személyel kell együtt aludnod a szobában. (Így 1500 Ft-ot vonnak le, eszközhasználati díjra). A munkaruházat kék vagy fehér színű (nem emlékszem pontosan), azt ott adják, és ők mossák helyetted, de megjelölik hogy mindig hozzád kerüljön vissza mosás után is. Nincs túlóra, mivel műszakváltás van. Vagy reggel 6-tól dolgozol este 6ig, vagy fordítva. A 12 órát végig állva kell lehúzni. Elég kevés a szünet, ez gondolom hivatalosan is megvan határozva hogy mennyi lehet. A személyi alap órabér bruttó 730 Ft. Szerintem a kalya nem lehet több 600-700 Ftnál a céges étkezőben, és mivel kb 15 napot dolgozol egy hónapban szerintem kijössz a kalyapénzből amit adnak. (feltéve ha jól emlékszem hogy az 12.000 Ft?!) De ebben nem vagyok biztos.
2012. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Kiegészíteném pár konkrétummal az előző válaszokat.Én ugyanis ott dolgozom,ezért nem csak hallomásból tudok nyilatkozni.szálló:az egyik legjobb Pesten 2,3,4 ágyas szobák.olcsó,széles választékú büfé.a szálló közelében sok gyalog is rövid idő alatt megközelíthető bolt,üzlet van.teljes munkaruházatot biztosít a cég,névreszólóan.nincs az a veszély,hogy egyszer jó a méret,egyszer nem.bevinni a termelés területére kizárólag személyes dolgokat lehet(gyógyszer,zsebkendő,tampon,kulcs,kabalafigura stb.).orvosi ellenőrzésen kell átesni.céges étkező:tiszta,felszerelt,jó árfekvésű.a havi keretből a 15 munkanapra simán kifutja az étkezés(pl.:menü:paradicsomleves,krumplis tészta,alma 420 ft).négy szünet/12 óra 2x10,1x20,1x25 .a gyártás területén enni tilos,védőital kijelölt helyen fogyasztható.cég biztosítja.szállóra jelképes összeget vonnak le 1500ft alap elhelyezés esetén.utiköltséget térítenek törvényben előírt módon.órabér 730,próbaidő után besorolástól függ de min.810.túlórára ritkán van lehetőség kb.havonta egyszer.vannak ülő és álló munkák is.
2012. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a konkrét választ.


Mennyire nehéz 2 ágyas szobához jutni? Automatikusan megkapjuk ha igényeljük mint pár?


Jövőre kezdünk a párommal. Szerencsére mindkettőnket felvettek.


Az orvosi vizsgálaton mit csinálnak?

2012. okt. 22. 15:41
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem hallottam,hogy probléma lett volna a kétágyas szobából.Ha nincs szabad kétágyas,akkor háromágyasban helyezik el addig a párt,ketten.Orvosi vizsgálat nem vészes.Vérnyomás,vércukor,látás- és reflexvizsgálat,színlátás,súly és magasságmérés. F/25
2012. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ibiden honlapján ugy olvastam hogy INGYENES munkás szállót tudnak biztosítani... Akkor ez most hogy van? Mikor oda megyek kell fizetnem,vagy majd a fizetésből vonják?
2013. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Üdv :) Valaki nem tudja véletlenül, hogy a környékről (Pest megye) van-e céges busz? Pl. Szigetszentmiklósról vagy Tökölről.
2015. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Gondolom azóta sikerült megízlelned az Ibidenes létet. A többieknek mondom akik oda akarnak menni, hogy nem ajánlom. A munkásszállóért fizetni kell 2 ágyas: 15000, 3 ágyas: 6000, 4 ágyas ingyenes. Csak ezeket elfelejtették mondani mikor odakerültem. A céges ruhádat kimossák röpke 2 hét után vissza is kapod, addig lemegy 2 műszakod, tehát többnyire mi mossuk. Bevinni gyártás területére semmit nem lehetne, de beviszik a mobilt és aktív közösségi életet élnek. Van kihelyezett "ivókút", ami ha szerencséd van fel van töltve. Túlórát lehet vállalni, de nagy valószínűséggel nem fogsz, ahogy jó néhány ember se vállalja be. Örülni fog a kezed lábad mikor a harmadik napod lemegy. Nagy a népvándorlás, a sok követelmény és a nehéz fizikai munka miatt. A munkavállalókat semmibe sem nézik. A legmegalázóbb munkahely ahol valaha is voltam.
2017. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem ajánlom senkinek tapasztalatból. A legnagyobb gond párhuzamosan a benti nagy meleg/kosz(folyamatos végenemszűnő por) és a kiégett, pocsék életű kollégák. Egyszerűen senki nem érzi jól magát bent, de próbálja. A cég részéről nincs törekvés a normális munkakörülmények megteremtésére. PL: ne legyen por (borzasztó egészségtelen), ne legyen fullasztó hőség rontja a munkamorált a lucskosra izzadt pizsama a pics@mon. Legyenek megfelelő minőségű takarító eszközök, ha már nekünk kell takarítani, roh@dt nehéz ezt a fajta rászáradt koszt leszedni a clin utánzattal. (kb mint a víz). A munkásbuszok rendberakása(nem tisztaság ügyileg), főleg ahonnan sokan járnak. Ha párban jössz te sem akarsz egy ócska ember mellé ülni az egyik buszon, míg a másikon a csajod, egy még ócskább mellett kénytelen leülni. Nincs igazam? A régiek azt mondták veszett ügy az ülésrend, hiába könyörögnek a HR-nek kb le se "kummantják" őket. A kajálda koszos, drága és erősen cukrászdára hajaz. Állítólag a régi sem volt jó, de a mostaninál jobb volt. Mindennapi az eszköz hiány értem ez alatt PL: a tálca hiányt, ami komoly stresszt okoz, mivel abba gyártjuk a terméket. Ez olyan mintha egy húsfeldolgozóba nem lenne mivel vágni a húst. Úgyhogy ezekért IS nem dolgozunk már ott, persze lehetne még mesélni, de már én is unom. Na csá.
2017. máj. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!