Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Malibuban, Hawaii és egyéb...

Malibuban, Hawaii és egyéb közkedvelt helyeken csak a sztárok vehetnek házat?

Figyelt kérdés
Mondanátok munkákat amivel meg lehet ezt keresni?
2009. aug. 9. 10:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Férfi és női munkák egyaránt érdekelnek,nem csak én vagyok kíváncsi rá.
2009. aug. 9. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi a kérdés ? Csak mert egyszer kérdezed a sztárokat utána meg a pénzt ...


N amindegy, akkor az elsőre válaszolva: rengeteg városnak vannak "sztárnegyedei"m Londonnak is, New Yorknak is és sorlhatnám, ahova nem elég a pénz, hanem egyszerű halandónak nem adnak el itt házakat. És ha bele gondolunk van benne valami, hiszen pl. Madonna mégsem mehet "haza" metróval a tömbházas lakásába :-)

Én egy egzotikus út alkalmával George Michael, Madonna és Michael Jackson vízparti paoltáit i sláttam de csak nagyon messziről, mert közel nem engednek senkit, ezeket baromira őrzik már a vizen is!


Szóval nem elég a pénz ezekhez már, ehhez "kiváltságosnak" kell lenned.

De mondd hol szeretnél? :-) Azért Hawaiinak is a legnagyobb része nem sztárnegyed azaz vehetsz te ott és Malibuban is meg akárhol is, csak nem abban az övezetben.

2009. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
Szerintem meg mindenhez elég a pénz. De am nem egy jól fizető állástól leszel milliárdos, jól kell tudni befektetni a pénzed. Figyelni mindig, mibe érdemes! Ez kockázatokkal is jár, minél tanultabb valaki, annál hatékonyabban minimalizálhatja ezeket. Persze nem csak a tanultságtól függ, de nagyban hozzájárulhat. Egy velem egykorú egyetemista barátom egy jó ötlettel 1-2 hónap alatt csinált olyan üzletet amiből 2 milla tiszta haszna lett, és még nem állt meg ennyiben. Teljesen tisztán, semmi illegális. És nem kellett hozzá semmi extra, nem kellett átverni senkit, nem kellett megerőltetni magát, csak rászánnia egy tényleg minimális időt, napi 10 percet. Gondolj bele, ha valaki nem csak hobbiból ért a pénzügyekhez, hanem hivatásból is:) annak ez a 2 milla semmi.
2009. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a "vehetnek" szót úgyértettem ,hogy engedhetik meg maguknak
2009. aug. 10. 10:04
 5/8 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat
2009. aug. 10. 10:04
 6/8 anonim válasza:
Tenyleg csak a sztarok tudnak itt Hawaiiban hazat venni? Erdekes, en nem vagyok sztar megis sikerult egy hazat vennem, es meg csak nem is loptam erte a penzt. Meg medencem is van 10 acre foldteruleten. :)
2010. okt. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg szabad kérdezni, hogy mivel foglalkozol?
2010. dec. 1. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van penzed, ott veszel hazat ahol akarsz. Ha Al Pacino haza eppen elado es lenne ra eleg penzed, hidd el a real estate agent (ingatlankozvetito) szivesen megmutatna neked a kecot.

Mindenkinek van valami problemaja. Keress megoldast egy olyan problemara, ami nagyon sok embernek van. Mikor a megoldast megtalaltad, add el nekik jo penzert ;)

2011. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!