Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni munka lehet...

Milyen otthoni munka lehet ez? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A minap keresgéltem otthoni munkát, rátaláltam egy adatrögítéssel, másolással, gépeléssel hirdetett munkát, amely azt hiszem magánszemély által volt hirdetve. Elég kecsegtetőnek tűnt az ajánlat. Az anyagokat emailben küldenék és nekem is emailben kellene visszaküldenem. Viszont 600 Ft regisztrációs díjat kérnének előre. Van valakinek tapasztalata az effajta munkákban, csak átverés, vagy egy próbát megér???

2012. okt. 24. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Kapsz majd egy levelet, amiben leírják, hogy ezentúl te is küldjél ilyen felhívásokat ismeretlen embereknek, amiben leírod a kecsegtető ajánlatodat, de a saját számládra kérd a 600 forintot, aztán ha elküldték, te is írd le nekik ugyanezt.


Miért, mire számítottál? Neten végezhető távmunkák képzett embereknek vannak, programozóknak, webdesignereknek, fordítóknak, nem gyesen levő kismamáknak, tartós munkanélkülieknek, és a többi, akik nem értenek máshoz, mint amit egy automata robot is meg tud csinálni helyettük.

2012. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! Ahol pénzt kérnek előre az kamu!
2012. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!