Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka tapasztalatok?

Ausztriai munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mit dolgozt(at)ok, mennyit kerestetek, hogy találtátok a munkát stb.

Kimenni készülök, 22/F vagyok, érettségivel de szakképzés nélkül, középszintű nyelvtudással milyen munkakörben tudok elhelyezkednI?


2012. márc. 26. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg még ams.at ha magad ura vagy
2012. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
950 euró hetente? Vagy csak havonta kapsz ennyit?
2012. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
havonta... csak a munkarendre értettem... még annyit hogy kb van mikor szabadnapot sem adnak. Mivel nagy hajtás van. Persze néha kényszerű havonta legalább 2-3-at adni mert neki nagyon nem éri meg. ha mondjuk minimálbéres vagy és 1350 a fizud 1 hónapban akkor kb bruttó 1700 perkál már munkáltató. Az neki meg nem éri meg felvesz még egy embert.. Az elmaradt szabadnapokat meg elszámolásnál kifizetik.. így volt fater esetébe is ami kb +400eur volt..
2012. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
De az kevesebb, mint 300.000 Ft. Bécsben csak az albérlet, plusz kaja van vagy 200 havonta. Kint 300 semmi... Még akkor is, ha fizetve van az étel és a tető a fejed felett.
2012. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vendéglátós melónál, kaja szállás biztosított... Nem kell költeni semmire.. Ki mondta hogy sok pénzt fogsz keresni? Magyar szemmel sok osztrák szemmel semmi... hogy kinn élj meg pláne nem. Szal kinn megkeresni itthon elkölteni. Ez a lényeg. Ha kimész és ott akarsz lakni(élni) kb ugyan az mint nálunk a minimálbér. Ha karriert akarsz akkor szakma kell, és lehet szaggatni a 2000-2500 eurókat. Hegesztő/cnc stb..
2012. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ok, ezt nem vettem figyelembe, azt hittem, hogy az 1000 körüli bérek mindenkire (szákmával rendelkezőkre is) vonatkoznak.
2012. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdő szakmabeli melós olyan 1400euró az alja, cnc/ács/autószerelő stb... vendéglátós olyan 1200 átlag csak ott 20 év mulva is az leszel. Viszont ha jó vagy a szakmádban pl hegesztő lehet karriert befutni.. nem úgy mint nálunk :/
2012. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak a rózsaszín köd eloszlatása miatt:24 órás házi ápoló vagyok,egy hónapot dolgozom le folyamatosan,szabad idő nélkül,így 1000 euró+ellátás+ott lakás+útiköltség,tehát az 1000 euró tisztán marad,de ne felejtsük el a folyamatos munkát,azzal a szabad idővel ami csak papíron szerepel.Tehát nem kolbászból van itt sem a kerítés.
2012. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57 éves autoszerelő vagyok 1850e keresek, nem a szakmámban egy liesing céghez jöttem az első időszak kb egy hónap az kegyetlen két három napot dolgozol, utána semmi majd megint 3 ,4nap munka. munkaszerződést a liesing céggel kötsz ők adnak szállást, és keresnek neked munkát. biztos hogy találnak is csak nem a szakmádban de! dolgozol!mind a két félnek az az érdeke hogy dolgozzál szállás ingyenes,nyelvismeret szükséges saját autó előny az itteni élet szerényen 300e havonta
2012. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csani90 válasza:

Építőiparban nem tudtok valami jó közvetítőt?

Vendéglátást tanultam és dolgoztam egy ideig... de végül nem szereztem meg a papírt. Így is kaphatok benne munkát?

2012. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!