Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne elmennem a...

Érdemes lenne elmennem a nyáron irodába dolgozni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és később irodában szeretnék dolgozni és jó lenne kipróbálni magam. Érdemes lenne? Hogyan találhatnék helyet magamnak? (Ingyen csinálnám, mert nem hiszem, hogy felvennének diákmunkára.)
2012. okt. 30. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan hasznos lenne, és amikor már tényleg állást keresel, sokat fog számítani, hogy van gyakorlatod. Azért próbáld meg a diákmunka közvetítőknél is, de szerintem a szüleid, ismerőseid kérdezzék meg a munkahelyükön.
2012. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ

jöhetnek még

2012. okt. 30. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
és mit akarsz az irodában csinálni?
2012. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2012. nov. 3. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:

az jó :D


olyan egyébként, hogy irodai munka nem létezik, ugye tudod?


én mérnök vagyok és irodában végzem a munkám nagy részét, de van adminisztrátor, termeléstervező, asszisztens, könyvelő, bérszámfejtő, ügyfélszolgálatos, beszerző, logisztikus stb kollégám is és mind irodában ülnek ;)

2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van 1000 féle irodai munka. Nem tudom, hogy mi akarok lenni, de egy biztos, csak irodában tudom elképzelni magam. Tudnád nekem ajánlani valamelyiket, ha nem vagyok egy matek zseni (4-eseim vannak leginkább úgy, hogy gyakorlok)?
2012. nov. 3. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolónak csak részben van igaza szerintem, hiszen az összes felsorolt munkakörben van sok alapfeladat, amiket egy pályakezdőnek meg kell tanulni: hogyan működik a fax, fénymásoló, mik a levelezés szabályai egy vállalati környezetben, hogyan zajlik egy értekezlet, stb.

Ezeket munkakörtől függetlenül megtanulhatod pár hónap irodai gyakorlat során.

2012. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2012. nov. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!