Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a munka, amit egy...

Melyik az a munka, amit egy ember szivesen csinál?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
emberfüggő.
2012. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például az informatikus egy nagykernél. Álomi meló, imádok bejárni :)


Programozok, gépeket rakok össze, gépalkatrészeket szállítok - nekem tökéletes :)

2012. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy olyat mint a második én is szívesen csinálnék.
2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen dolgoznék természet fotósként vagy delfin idomárként.. Vagy szívesen lennék búvároktató.. Vagy ha választhatnék kinek a munkáját csinálhatnám akkor a Cseke Eszter munkáját vállalnám el.
2012. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedagógus egy faiskolában.
2012. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagymaszedés/pucolás kézzel 40 fokban tűző napon, majd teherautó megpakolása 30 kilós zsákokkal. Na ez nem olyan, amit szívesen csinál az ember. Ehhez képest az egy évvel későbbi légkondis irodai, számítógépes munkám akár már olyannak is tűnhet, amit szívesen csinál az ember. De azt sem csináltam szívesen. A munka az munka, nem hobbi. Legjobb tudásom szerint megcsinálom, amit meg kell, kifizetnek érte, ennyi, nem több. Szerencsés, akinek egybeesik a kettő. Mármint hogy az a munkája, amit egyébként is szívesen csinál.
2012. nov. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is csatlakoznék a 2. hozzászólóhoz. Illetve hálózatüzemeltető/IT-s egy cégnél szívesen lennék. Az utóbbiakban talán több a kihívást nyújtanak, több önállóságot, és talpraesettséget igényelnek.

Tetszett a kérdés :)

2012. nov. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék állatokat nevelni, gondozni.
2012. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Traktoros,kombájnos mezőgazdasági gépekkel szeretnék foglalkozni szerelni ilyenek..de az istenért sem fizetik meg.120eFt manapság nem sok több mint a semmi de az hogy akár hétvégén is dolgozzanak reggel fél 6-tól este 22-ig az kicsit húzós igaz én ezt is csinálnám.Télen meg ugye minimálbér.
2012. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy fürdőben dolgozok, ha kedvem van, bemehetek a 4 féle termálvizünkbe, a különböző hőmérsékletű medencékbe, használhatom a 6 különböző típusú szaunánkat, bejöhet a párom is, kellemes kikapcsolódás, mellesleg a munka sem megerőltető, csak nincs túlzottan megfizetve, de azért nem panaszkodok, sokan munka nélkül vannak.
2012. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!