Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Figyelem Au-pairek szerintetek...

Figyelem Au-pairek szerintetek ez a család csaló? Átverés? Nem voltam még Au-Pair de ez nagyon gyanús nekem!? 480 fontot fizetnének HETENTE nem HAVONTA plusz buszjegy 93 font. Gazdagok? Vagy Csalók?

Figyelt kérdés

Irtam egy családnak e-mailt megmutatták az adatlapjukat [link] Azt írták náluk nem tudok lakni de a közelben van egy kiadó szoba 372 fontért. [link]


Azt mondták lépjek velük kapcsolatba és beszéljem meg hogy tudok fizetni és kell egy havi kaukció is és hogy előre le kell foglalni mert sok érdeklődő van.



#átverés #au pair #csaló családok
2012. nov. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

KAMU! Mégpedig ezek miatt:


"tudok fizetni és kell egy havi kaukció"

"előre le kell foglalni"

"480 fontot fizetnének HETENTE"

" [link] " - egy londoni, 372 fontért kiadó szoba nem így néz ki! Mellesleg egy angliai nem a craiglisten hirdet, hanem a gumtreen. A craiglist elsősorban amerikaiaknak és kanadaiaknak van.

2012. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús...
2012. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

480 font hetente túl sok egy au-pair fizetésnek. Ez már havonta 1920 fontot jelentene. Ennyit egy szakember sem keres meg, nem hogy egy au-pair. Angliában a majdnem 2000 fontos fizetés túl szép.. Szóval én már csak ez miatt sem hinnék benne.

A szobáról annyit, hogy nincs igaza az elsőnek. Szoba bérlés esetén is kérnek mindig depositot, DE NEM 1 vagy másfél hónapot.

Azt írja hogy havi 372 font a szoba bérlése. Ez heti szinten 93 font. Igen, ez elképzelhető, hogy dupla szobáért 93 fontot fizet valaki. A dupla szoba árak átlagosan 80-150 fontig mennek /hét..

A hirdetés szerint 500 font deposit kell és 1 havi szobadíj.. Ez jön ki 872 fontra.. EZ KIZÁRT! Ha a szoba bérlésed heti 93 font akkor depositra maximum 2 hetet kérnek vagyis 2x 93 font + 1 hét szobadíj szintén 93 font. A végösszeg 279 font lenne..

Szóval a fizetés túl szép hogy igaz legyen, a szoba depositért túl sokat kérnek hogy igaz legyen..

2012. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony hatalmas kamu
2012. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyon kamu íze van..
2012. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!