Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Követeléskezelő cégeknél...

Követeléskezelő cégeknél milyen a felvételi és a fizetés?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én a Credit Controllnál dolgoztam, a behajtók 110 ezer ft nettót kaptak. Plusz valami jelentéktelen összegű jutalék. Az előhívók, akik pedig csak elérhetőség után kutatnak, 100-at kapnak.

A felvételin azt nézik, hogy mennyire vagy magabiztos. Mivel be kell hajtanod hatalmas nagy összegeket, ez érthető is.

Nekem volt egy feladat is, ami abból állt, hogy egy ügyfél küldött be egy panaszt, és azt nekem értelmezni kellett a saját szavaimmal. És volt egy teszt, ami alapján ki akarták deríteni, hogy mennyire bízok magamban, mennyire vagyok magabiztos. Itt csak ikszelgetni kellett. Remélem segítettem.

2012. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!