Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teherautó vezető, vagy kamiono...

Teherautó vezető, vagy kamionos? Melyiket éri meg jobban csinálni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, ha túl sok ideig vagyok távol otthonról, és szeretnék családot, és tudom, hogy akik ebben a szakmában vannak, nincsenek túl sokat otthon. De mégis melyik van otthon többet? Mennyivel különbözik a 2 munka fizetése? Természetesen az érdekel leginkább, melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni külföldön? ÉS úgy hallottam, a kamionosoknak kényelmesebb, komfortosabb, meg mondjuk ott van tempomat is.

2012. nov. 6. 15:54
 1/1 anonim válasza:
A kamionozáat éri meg jobban csinálni. De ott vagy igazán sokat távol a családtól. A másiknál általában fordított a helyzet. Áldozatot kell hozni. Ha ezen a pályán akarsz jól keresni.
2017. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!