Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvettek az IL MAKIAGE-hez...

Felvettek az IL MAKIAGE-hez telemarketinges pozícióra. Tud róla valaki valami információt szolgáltatni? Csak hogy ne érjen váratlan meglepetés.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Na Te is jó vagy. :)

Elvállalsz egy munkát, és az sem tudod, hogy mit kell konkrétan csinálni?

És ha azt mondanák, hogy ez egy erotikus telefon szolgáltatás és abberált hívókat kell szórakoztatni?

2012. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ilyen hülyeséget. Természetesen tudom, hogy mi lesz a feladatom, csupán azt nem tudom, hogy mik a buktatói... Van-e valami átverés-lehúzás-ingyen munka. Mert ezeket egyértelmű, hogy nem fogják elmondani az állásinterjún. :D És fenntartásaim vannak a céggel kapcsolatban, mert a hozzájuk tartozó hosstes munkáról már sok rosszat hallottam...
2012. nov. 7. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ember, interjún szabad kérdezni. Megkérdezed és kész.

Ha nem teljesítmény arányos a bérezés lazán jó.

2012. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a nevüket beütöd a google-ba sokat olvashatsz a cégről több helyen is.

Telemarketing- te fogod hívogatni, zaklatni az embereket, h menjenek sminkelésre.Az állás valszeg jutalékos és a google találat szerint be se leszel jelentve hivatalosan.


Nem ismerem a céget , de a róla olvasottak alapján azt kell mondjam: szerencsére.

2012. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

TUDOM HOGY MIT KELL CSINÁLNOM!!!

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS !!! Látom nem mindenki érti a kérdést...

2012. nov. 7. 17:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy mondjátok meg mennyi lesz a fizetésem vagy hogy bejelentenek-e vagy sem, vagy hogy fixes-e vagy teljesítmény béres, hanem aki tud ezen felül részleteket, BUKTATÓKAT a céggel kapcsolatban az legyen szíves szólni.
2012. nov. 7. 17:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom már tudod..:D én is dolgoztam ott hónapokig. nem bírtam a lelki terrort.
2013. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dagidög válasza:
100%
Figyelj, ha elmész interjúra, akkor behívnak egy puccos, belül kastélyhoz hasonló helyre. Engem valami ősrocker kinézetű faszi interjúztatott, elég rámenősnek, agilisnek (kedvenc szavam) nézett ki. Az lenne a dolgod, hogy hostessek által leszólított embereket felhívd, csak időp.e.-ős munka. DE fix órabér van önmagában, és ahogy a csávó mondta, meg kell lennie a napi 10-15 ipontnak, így AKÁR NAPI 10-11 ÓRÁT is benn kell lenni kötelezően, 2 hétig 450, aztán 650-es órabérrel. Nekem speciál nincs ennyi időm erre, szóval nem éltem a vissza nem térő alkalommal, de azt megerősíthetem, h egy erőszakos cégről van szó. Sok sikert!
2013. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ohh, ilyen szolgáltatásnál napi 10 leadet simán össze lehet hozni, szerintem 5-6 óra alatt lazán. Ez egy qrva jó termék, örülnék, ha ilyet kéne értékesítenem, nem biztosítást meg telekommunikációs termékeket. Nők hiúságára hatni, smink, kence, szépség, zseniális ötlet. Pacsi az ősrockernek, nem hülye a fószer :D Én elvállalnám a helyedben...
2013. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
te tán dolgoztál ott? idióta. mert én igen.
2013. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!