Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kaphatok az...

Milyen munkát kaphatok az Audinál, esetleg Mercedesnél és a BMW-nél ilyen képzettséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Könyvelőként végeztünk elég jó érettségivel a középiskolában, gazdaságtanokból tettem érettségit. Így van esélyem arra, hogy a fent említett valamelyik autógyártó cég alkalmazna engem?


Ha igen akkor milyen munkakörben?


Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg nagyon !!



2012. nov. 8. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg takarítóiba
2012. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húha nagyon vicces.. Könyvelő szakmám van, eléggé értem a dolgot, de nem egy sima könyvelő szeretnék lenni, hanem valami nagy cégnél. Most tervezem azt, hogy szerzek valami ezzel kapcsolatos diplomát és ezért írtam ki, hogy ezzel milyen munkát kaphatnék...
2012. nov. 8. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érettségivel nem fognak alkalmazni pénzügyi munkakörben. Minimum a mérlegképes papír, de azzal is Dunát lehet rekeszteni. Egy erős gazdasági diploma már jó induló lehet egy nagyobb cégnél.
2012. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg te egy nagy multinál dolgozol, mint pénzügyi szakember?"

Nem, de közeli ismerősöm van ilyen. Valamint érdekelnek a gazdasági hírek, köztük a munkaerőpiaci is.


"a jelenlegi középiskolámban is van egy ilyesfajta képzés, mint a Mérlegképes, ötödéven van, de én most kezdtem el a Logisztikust, nem tudom, hogy elkezdhetek-e még egyet jövőre. "

Nem kezdhetsz másikat is. Vagyis kezdhetsz, de fizetősen, tanfolyamon.


"Esetleg egyetem választásban tudnál segíteni ilyen vonalon? Esetleg Győr? Sopron? Pest?"

A lényeg, hogy tudást is szerezz a papír mellé, ne csak átmenyj a vizsgákon valahogy. Győr azért jó, mert könnyű kikerülni (bekerülni) az Audihoz, elég szoros az egyetem és az Audi kapcsolata. A felkapottabb pesti sulik (ZSKF, BGF) meg az ismertségük miatt jók. Esetleg még a SZIE-GTK lehet jó (ismerős itt végzett és elég jól keres egy nagy multinál gazdasági vonalon).


De ha sikeres akarsz lenni, akkor a nevedet ebben a formában ne hangoztasd :)

2012. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huu koszonom szepen most sokat segitettel!! :) esetleg a kozeli baratodtol ratudnal majd kerdezni, hogy o hogy kerult be a munkahelyere? Szereti-e? esetleg hogy hol es milyen beosztasba kerult be a tanulmanyaival? Megertem, ha erre nem valaszoltok! Bocsi telefonrol vagyok igy ezert nem irok ekezetet!


Illetve szerinted hova lenne konnyebb bekerulni? Audi, Opel, Suzuki, BMW, Mercedes?


Angolul kozepfokon oroszul alapfokon tudok, szerinted kell egy harmadik nyelv? Mondjuk nemet az anyavallat miatt?


Koszi!!

2012. nov. 8. 19:36
 6/7 Flector 67 ***** válasza:

Szia.

Hát egy német vállalatnál, a német nem árt.

Kedves Utolsó.

Ismerősöd milyen végzettséget kapott a GTK-n?

2012. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Mercedeshez lenne érdemes beadnod első körben.
2012. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!