Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki külföldön pl. Németbe...

Valaki külföldön pl. Németbe férjemnek munkát pék munkakörbe nyelvtudás nékül?

Figyelt kérdés
2 gyerekkel,hitelel nyomorgunk itthon.Férjem nem tud Németűl de szeretne megtanúlni de nyelvtanára nincs pénzünk.Amúgy fogékony az idegen nyelvre az esze.A szakmája pék sok évet dolgozott már benne viszont ithon FŐLEG faluba nem fizetik meg a napi 12 órás munkát sem.Jelenleg nem pék ez miatt.Csak ez a mególdás maradt számunkra.Én se beszélek nyelvet csak nagyon minimálisat.Régen a férjemnek is Oroszt tanítottak.

2012. nov. 8. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ha neki is ilyen a helyesírása, akkor felejtsétek el külföldet

Németbe nincs max Németországba

2012. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nyelvtudás nélkül? Gyere adok egy izzót,mert nagyon sötétek vagytok.
2012. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dolgoznak kint fizikai munkások nyel tudás nélkül.Nyílván te vagy sötét ha nem tudsz róla!Útálatosak vagytok ti okoskodók!Lehet,hogy eléggé rossz a helyes írásom de legalább ember vagyok akit szertnek!Az ilyen embereket mint ti bisztosan sokan útálnak! :) Nem ez volt a kérdésem! Ne írogassatok nekem!Nem vagyok a megalázó válaszotokra kíváncsi! :) :)
2012. nov. 9. 14:26
 4/4 anonim válasza:

A kérdezőnek annyit tudok írni.hogy ne itt keressen külföldi állást. Nem valószínű, hogy egy ilyen oldalon keresztül sikerül. Kérdezni kell ismerősöktől, vagy gyorsan meg kell tanulni alapszinten a nyelvet olyan szinten,hogy legalább munkát tudj keresni ( rengetek online anyag van,én is online tanulok) ,vagy végső esetben,de tényleg csak végső esetben keresni kell,egy közvetítőt,de azt csak végső esetben hiszen a közvetítőnek fizetni kell,nagyon lehúzósak tudnak lenni.


A válasz adóknak pedig annyit szeretnék írni,hogy valóban kezd idegesítővé válni,hogy valahol mindenki beleköt a helyesírásba..nem tudom ,hogy hallottatok-e már a tájszólásról...mert emiatt nem kellene bántani senkit. Lehet,hogy ő így ejti ki a szavakat ,így az rögzült benne,hogy így van helyesen..nyilván nem helyes így , de az hogy ő milyen ember nem ezen múlik.

2013. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!