Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol és hogyan érdemes elinduln...

Hol és hogyan érdemes elindulni, ha angol nyelvterületen valamilyen munka érdekel jövőre?

Figyelt kérdés

tavaly év végén fejeztem be egy idegenforgalmi szakot az egyik helyi anyaszomorítóban, menni eddig semmire nem mentem vele, meg a tudásanyag is egy nagy 0 amit leadott ez a hely, ma is a középfokú papírommal melózom egy szar helyen, de nem akarnék leragadni ilyen szinten és évekig vergődni alig több mint 100e-ért, jövőre ahogy lehet ki szeretnék lépni a mókuskerékből és egy pár évig külföldön hajtani, hogy legalább az elindulásra ne 6 évig kelljen spórolni, és mivel az angolt beszélem olyan szinten hogy el tudjam magam képzelni kint így ez a terület jön szóba.

Alapvetően villamos végzettségű vagyok, gépiparban és riasztórendszerekkel is dolgoztam, meg van ugye a idegenforgalmim, de felszolgálónak ha bármi más mód van nem mennék, mert nem pincér vagy szakács vagyok.


Olyan tanács érdekelne, hogy aki hasonló helyzetben indult, merre érdemes érdeklődni, itthon milyen szervezetet érdemes megkeresni, és melyik országban érdemes gondolkozni?

Hajózáson is agyaltam egy darabig, de oda szinte kizárólag szakács/felszolgáló munkára keresnek, lehetőleg gyakorlattal, szárazföldire elvétve közvetít az a honlap amiket eddig nézegettem, esetleg ha van Európán kívüli tapasztalata valakinek az is érdekel.


2012. nov. 14. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol az angollal el tudsz helyezkedni UK-n kívül Európában még Írország, Skócia, Wales, Málta, Ciprus.
2012. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerezz itthon gyakorlatot, mert anélkül kint sem kellenek az emberek.
2012. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ki mondta hogy nincs gyakorlatom, okoska? Eszem ágában sincs az idegenforgalomban melózni.
2012. dec. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!