Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2-3 hét alatt fizető munkalehe...

2-3 hét alatt fizető munkalehetőség van?

Figyelt kérdés

Munkahely váltásban vagyok, azonban az új munkahelyemen csak 11.26-n kezdek, legkorábban januárban kapok pénzt onnan! A régi munkahelyemtől meg fokozatosan "válok meg" lassan lezárom azt. Vállalkozó vagyok, tehát "végkielégítés" meg ilyesmi ami egy alkalmazottnak járna nincs...


Van olyan munka szerintetek Budapesten ami 2-3 hét alatt fizetne? A kőműves, és sitt pakoláson kívül bármi szóba jöhet! Tippek?



2012. nov. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én elmentem egy call centerbe dolgozni, egy hétig bírtam, felmondtam, aznap meg is jött a számlámra az egy heti pénzem.

de nem állítom h mindenhol így van.

2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öszintén: ha belépsz egy munkahelyre ott nem valószínű, hogy fizetéselőleget adnak egyből. (Már csak a visszaélés miatti óvatosság miatt is.)


Van konkrét új munkád?

2012. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem fizetéselőlegre gondoltam, hanem vannak amolyan időszakos munkák. 1-2 hónapra keresnek embert (pl call centerbe hallottam pont hogy van ilyen). Gondoltam hátha van ilyen 2-3 hétben is :)


Az első válaszolónak köszönöm, körbe kérdezek hátha....


Jöhetnek még tippek.

2012. nov. 15. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!