Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretitek a munkatok, munkahe...

Szeretitek a munkatok, munkahelyetek? Milyen vegzettsegetek van es miert azt valasztottatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Imádom, ez az életem :)

De nem írom le, hogy mi :)

2012. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
29%
prosti vagy?
2012. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a munkahelyemet mert egy lenézett sz.rként kezel a főnök.

Van jó szakmám, meg érettségim, de a szakmámban csak úgy tudnék dolgozni, ha vállalkozó lennék. Azt meg nem tudom fizetni. Így egy gyárban vagyok kénytelen dolgozni...

2012. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JanoviczkiFerencné válasza:
100%
Buszvezető vagyok, nagyon szeretem a munkám is és a munkahelyem is (Hatvani Volán). Több végzettségem is van, de ez a munka tetszett a legjobban. Azért választottam mert gyerekkori álmom volt és igazam lett nagyon bejött pedig mindenki le akart róla beszélni. Jó munka, jó főnök, jó kollégák, jó fizetés. Mi kell még?
2012. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdász vagyok, az állami szférában dolgozom. Teljesen elégedett vagyok mindennel, szeretek dolgozni. Azért tanultam közgazdásznak, mert sok területen el lehet vele helyezkedni és mert érdekel.
2012. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó.


Eredetileg pedagógus vagyok, amit azért választottam, mert ezzel szerettem volna foglalkozni, szeretem a gyerekeket, az embereket, szeretek segíteni másoknak.

Most egy irodában dolgozom adminisztratív munkatársként, amit szeretek, de az iskolához képest néha unalmas, kreativitás nincs. Viszont itt is segíthetek a kollégáimnak, jó dolog egy csapathoz tartozni.

2012. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy vagyok prostituált :D Egyébként még sosem hallottam olyan prostiról, aki szerette a munkáját :D


Azért nem mondom el, mert egyébként egy hiányszakma. Én sosem leszek munkanélküli, itthon is és külföldön is kapkodnak érte.

2012. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!