Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor jöttök rá emberek, hogy...

Mikor jöttök rá emberek, hogy rabszolga munkát végeztek a pénzügyi elitnek?

Figyelt kérdés
Illetve abban az esetben, ha rájöttetek erre, mit fogtok csinálni? Elfogadjátok mert azt tanították nektek gyerekkorotoktól kezdve a manipulatív közoktatásban, hogy ez így van jól(tanulsz, dolgozol, meghalsz, és az általad termelt haszon pedig egy már egyébként is dollármilliárdos számláját hizlalja még tovább, miközben a gyermekeid, unokáid hitel felvételére kényszerülnek, hogy ne haljanak éhen)? Vagy tennétek is valamit?
2012. nov. 19. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Én már rájöttem, de nincs mit tenni, ez van, ezt kell szeretni.
2012. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

"tanulsz, dolgozol, meghalsz, és az általad termelt haszon pedig egy már egyébként is dollármilliárdos számláját hizlalja még tovább, miközben a gyermekeid, unokáid hitel felvételére kényszerülnek, hogy ne haljanak éhen"


Neked sürgősen orvoshoz kell fordulnod, mert üldözési mániád van! Vagy szerinted mit kellene tenni?

2012. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Had találjam ki, majd TE megmutatod nekünk a helyes utat. Mit hirdetsz?
2012. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Van több alternatíva is: nem tanulsz, nem dolgozol, meghalsz. Igaz, hogy nem termelsz hasznot, ellenben élősködsz a többi dolgozón és nyomorban élsz és a gyerekeid egy putriban fognak felnőni, mert még hitelképesek sem lesznek.

A fentinek egy módosított változata, hogy kimész egy világvégi tanyára és vezetékes víz, áram nélkül önellátásra rendezkedsz be. Ha jó az idő, lesz mit enni, ha nem, akkor éhezhetsz a következő aratásig. Közben középkori színvonalon, középkori várható élettartammal tengődsz.

Esetleg még elvonulhatsz egy tibeti kolostorba, ahol kiteljesedsz a spiritualitásban, az ellátásodról pedig jószívű helyiek gondoskodnak.


De van olyan is, hogy ésszel tanulsz, jól/jó helyen dolgozol, meghalsz. Közben emberhez méltó életed van és a gyerekeidnek még hitelt sem kell felvenniük, mert támogatod őket, amíg a saját lábukra nem állnak.


Arról nem is szólva, hogy például a közalkalmazottak (tanár, orvos, rendőr) nem egy dollármilliárdos számláját hizlalják, sőt a vállalkozók maguknak dolgoznak és ha bejön a "bolt", akkor neki fognak dolgozni. Valamint a "gonosz" multiknál is vannak olyan pozíciók, ahol havi nettó több százezret meg lehet keresni, és azért abból meg lehet élni. Arról nem is szólva, hogy ha itt végképp reménytelen minden, akkor még mindig ki lehet menni külföldre, csak ugyebár ott is a tanultabb embereket keresik...


Mellesleg, te Kérdező, mégis mit tennél? Szétvernél pár kocsit, betörnél pár kirakatot, és még néhány kukát is felgyújtanál, hogy megmutasd a "Zelllit"-nek, hogy milyen k*rva kemény vagy? És utána hogyan tovább?

2012. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

"A kérdező kommentje:

Mélységesen elszomorít, hogy már olyan szinten van a népbutítás, hogy még én vagyok az elmebeteg, amiért a normális életet szeretném megismertetni az emberekkel. :)"


Hát akkor ismertesd meg velünk a normális életet, az Edith Piaf számban kevés gazdasági utalást találtam.


Kezdheted is!

2012. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ilyen válaszok után komolyan elkezdtem gondolkodni a virológusi pályán..... :):)


Röviden, tömören: Politikai irányítás megszüntetése, lobbik megszüntetése....blablabla...Írhatnám estig...de minek? Hogy megint én legyek az elmebeteg idióta? :) Lófaszt!

2012. nov. 19. 14:41
 7/24 A kérdező kommentje:
Bzdmeg most komolyan minek? Fog valami változni? NEM! Akkor? Most tényleg...ha ti úgy gondoljátok, hogy jó az ami most van, hát legyen. Nem érdekel már. A második válaszoló elintézte, hogy soha többet ne akarjak ebben a témában bármit is elérni. Dögöljön meg a kibszott emberiség, meg is érdemli.
2012. nov. 19. 14:43
 8/24 A kérdező kommentje:
És igen, igen! Elmebeteg vagyok meg ideggyenge...Ebben a társadalomban miért olyan meglepő?????? :):)
2012. nov. 19. 14:44
 9/24 A kérdező kommentje:

Nah jó...egy egyszerű példát azért teszek...


Vegyünk egy szénbányát. Ami tegyük fel egy szénerőművet lát el. Ez a szénerőmű foglalkoztat 100 embert. Ebből a 100 emberből ha 20 ember van akinek nem lesz maradandó foglalkozásból eredendő egészségkárosodása élete végére. Fizetnek neki valamit? Semmit! A bért, a MUNKABÉRT! Kifizetik a kemény munkáját, az idejét, és ennyi! Haszon? NINCS! Viszont veheti az állami támogatást kilobbizott gyógyszergyárak bogyóit, és azok mellékhatásaira is... :) Majd jönnek azok akik az erőmű közelében laknak, nyilván számukra sem egészséges az egész életen át tartó jelentősen emelkedett szintű részecskeszennyezés. Kapnak ők valamiféle kárpótlást, jutalékot az erőműtől, a bányától? SEMMIT SEM! Ehelyett kapnak légúti betegségeket amikre válthatják ki a bogyójukat.



Nem egy szépen kidolgozott példa, de sietek dolgomra. Aki érti, érti.

2012. nov. 19. 14:54
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, tudod hol cs*szted el ezt az egész kérdést?


Hogy nem a "Politika" rovatban tetted fel... Ott vevők a "Világon mindenki rabszolga és a zodiákus-szabadkőműves Rotschildoknak dolgozik, akik célja a reptoid invázió előkészítése. Dögöljön meg az összes bank! Agymosott birka, aki ezt nem látja!" jellegű elméletekre.


A szénerőműves példáról pedig annyit, hogy nem valószínű, hogy létezhet olyan munkahely, ahol a munkavállalók 80%-a egészségkárosodást szenved.

Azt se értem, hogy a bér neked miért nem számít "fizetésnek"? Jól írtad, hogy kifizetik a kemény munkáját és idejét. Mit kellene még?

A drága "bogyókat" pedig nem kötelező beszedni, de valamiért ezek a hülyék még akarnak élni plusz 10-20 évet...

A környezetszennyezés ellen viszont valóban tenni kellene, csak ugyebár amíg a megújuló erőforrások iszonyat drágák, ellenben rohadtul kevés energiát biztosítanak, és azt is kiszámíthatatlanul (nap, szél) és az atomerőműveket meg sokan ellenzik, nem marad a hőerőműveknek sok alternatívája (maximum az olaj és földgáz tüzelés szén helyett). Amúgy meg lehetne oldani az energiaellátást is "tisztán", csak valamiért a fogyasztók nem akarnak 30x magasabb villanyszámlát... Olyan ez, mint amikor háborognak a szmog miatt, bezzeg ők nem járnak biciklivel a munkába, mert az "égő", hideg van, sokat kell tekerni stb, de már kezdek elkanyarodni a témától...

2012. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!