Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ígéret nem számít?

Az ígéret nem számít?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom,tavaly nyugdíjba ment a kolléganő,szerettem volna a helyére kerülni,/én más munkakörben dolgozom/,beszéltem az igazgatóval,és a helyettesével is,azt a választ kaptam másnak már régebben oda ígérték a helyet,de megérdemelném én is,ha lesz hely akkor én kapom.El hittem,most egy másik kolléganő megy nyugdíjba,szóltam a helyettesnek,persze beszéltünk már róla.Közbe beteg lettem,ritkán vagyok táppénzen,mentem,hogy érdeklődöm a dologról,hát beszéltem a főnökkel hát szakképzettebb dolgozó kéne,meg ez+az.Most súgta meg a kolléganő aki nyugdíjba megy,hogy tuti meg van az utódja,de nem én.Hát akkor most én aki sokat tettem a munkahelyemért,igaz ez a munkaköröm,de becsülettel dolgoztam,lehetett rám számítani,nem vagyok késős,és még piálos sem vagyok.Mégse vagyok elég jó?Nagyon keserűen fogok majd menni az tuti.Nagyon számítottam erre a munkakörre.Tudom bele kell nyugodnom.Te mit tennél?Mintha mi sem történt és nem firtatnád a dolgot.
2012. nov. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Így működik ez. A becsület mit sem számít..


Ne vedd fel, nem a te hibád.. Ilyen a világ..

2012. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el késni meg piálni, hátha az bejön :P
2012. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem a világ ilyen Magyarország-Abszurdisztánia :O

Ez a balkán,sajnos.Lehet olyan kapta aki kicsit széjelebb tette a kis lábacskáit,és befogadott valami(ke)t.

2012. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,és azt kifelejtettem a történetből,hogy ehhez a munkához nem is kell magasabb végzettség.Azért szerintetek alkalom adtán szóvá tegyem,miért is nem én kaptam az állást.Mondjuk mostanában nem ,mert annyira számítottam rá,hogy lehet el is bőgném magam,igen lehet aki szétteszi a lábát,meg piál,késik stb.az jobb lenne.
2012. nov. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!