Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fúrkálok a munkahelyen! Mit...

Fúrkálok a munkahelyen! Mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A munkahelyemen van egy nagyobb csoport, ami több kisebb csoportbol all. Az egyik ilyen csoport vezetoje vagyok. A munkank valamennyire osszefugg a tobbi csoport munkajaval, nap mint nap osszefonodunk valami miatt. A munkatarsak egyutt jarnak szunetre, es gyakorlatilag mindenki fiatal no. (max.38 ev) Ebbol adodoan sokat pletykalnak es szinte a kozepiskolaban erezhetnem magam, ha nem lett volna elotte munkahelyem, ahol megtanultam, hogyan kell viselkedni egy profi cegnel.

Az egyik ilyen csoport vezetoje, egy masik no, nalam fiatalabb. Elso munkahelye mar 3 eve. O nagyon "baratsagos" mindenkivel, de leginkabb kiderult nalam, hogy inkabb nyalis. Nalam is probalkozott, e-maileket irogatott, hogy mi a velemenyem errol/arrol, hogyan folyjon le vagy hogyan etkezzen egeszsegesen, mint en vagy hoz nekem ezt azt. Na ez mehet masoknal is, es ok vevok erre. Eleinte valaszolgattam, adtam tanacsokat, probaltam baratsagos lenni. (A lenyeg en nem voltam "hajlando" pletykalni, reszletekbe menni a maganeletemmel kapcsolatban, a munkamra koncentraltam (es nem voltam rossz benne) Latott kepeket masoknal, vagy halotta a pletykakat, hogy en merre jartam a vilagban). Mindekozben, amig mi "baratsagosak" voltuk, o fúrt a hatam mogott, elhordott mindennek. Panaszkodott a fonokunknek (akinek nagyon jo velemenye volt rolam, nyilan masoknak is), hazudgalt a szemembe es masokat is ellenem uszitott. Volt, aki ezt latta es mellem allt. Na azzal tobbet nem beszelt. A vegen megis en, a "sztahanov", a nem pletykalok, profi vagyok, dolgozni jottem ide jokislany vesztett, es en jottem ki rosszul. Sajnos nekem az alakoskodas nem megy. En lettem a hajcsár, a kemeny es a tobbi nevek.


Ez a no mar nincs ott, de szeretnem megelozni a kovetkezo kapcsolataimban a felreertest vagy az ilyen jellegu kisiklast/kapcsolatokat.


Koszi



2012. nov. 25. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fúrkálok a munkahelyemen,mert cnc-zek. A cégnél ahol dolgozol nem inkább furkálódnak ?! Amúgy meg az ilyennel szóba sem kell állni ,levegőnek kell nézni,sz@rni le magasról....
2012. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen. Szard le, a munkádban ne legyen hiba, akkor nem tud kikezdeni, úgy, hogy ártson is ténylegesen.
2012. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy gyárban dolgozom,1 hónapja,az első pillanattól kezdve lenéznek,megaláznak,flegmák,lekezelőek.Ahelyett hogy anítanának és segítenének,inkább hátráltatnak,ráadásul ha valamit jól megcsinálok,akkor is lehülyéznek...stb...direkt rossz anyagokat löknek ki,rámfogják hogy én voltam...stb ...folytathatnám...nem tudom meddig bírom idegekkel ezt a bandát...undorodom tőlük...én még ilyen felfuvalkodott beképzelt és öntelt társasággal nem találkoztam,mint ez a csoport,ahova kerültem.
2012. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már csak az a kérdés hogy mért hagytad magad?
2012. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!