Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre költözés, munkalehet...

Külföldre költözés, munkalehetőségek. Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
A Magyarországi helyzetre való tekintettel melyik külföldi országot ajánlanátok kiköltözéshez? Mérnökinformatikus diplomám van, felsőfokú angol és német nyelvtudás, viszont gyakorlatom nincsen. Érdemes lehet így is belevágni? Mégis hol? Bármilyen tapasztalatot szivesen várok.
2012. nov. 25. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

NA ide nekem is jöhet válasz.

Igaz nekem diplomám nincsen viszont van tapasztalatom,és angol nyelvtudásom németet most kezdem el.

Amúgy én ajánlanám:Luxemburgot,Németország,Svájc,Hollandia.

Kérdés mihez értesz?Mi érdekel?Miben vagy járatos?

2012. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlat mindenhol kell, viszont lehet lentebb kezdeni a ranglétrán. Én abszolút Németországot ajánlom, nekem anno bejött, illetve azóta több volt csoptársam is kiköltözött. Hasonló szektorban dolgozunk, német területen elismert cég(ek)nél.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!