Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban dolgozók, hogy bírjátok?

Gyárban dolgozók, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Nem a munkát,meg a műszakozást,azzal semmi gond.Hanem az embereket,akik folyamatosan megpróbálnak kikészíteni,hülyének néznek,lenéznek,lekezelőek veled,flegmák,nem segítenek,inkább rosszul mutatnak meg dolgokat...stb folytathatnám.Mindenhol ilyenek? Elfogadják valaha az embert? Sajnos én nem vagyok nyalis,nem tudok nyalni senkinek sem.

2012. nov. 25. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Üdv a való világban...
2012. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes,gyárban dolgozom,és én ilyen dolgokat nem tapasztaltam.Van itt romától börtönviseltig minden fajta ember,de valahogy tudtam mindegyikhez viszonyulni,így ők is úgy álltak hozzám.Teszem hozzá rasszista vagyok!
2012. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

te hol dolgozol?!

mi az iskolai végzettséged?

2012. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a kérdéshez semmiköze sincs hogy hol dolgozik és mi a végzettsége...Bírni kell. Van olyan üzem ahol kihajtanak, de van ahol emberibb módon bánnak az emberrel. Túlélni,kibírni sokat segíthet egy jó társaság,ismerősök,kollégák.
2012. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megértelek, sajnos a szalagmunkások nagy többsége ilyen, tisztelet a kivételnek (akikböl jóval kevesebb van. A volt munkahelyemen láttam hogy az emberek nyalizósak voltak a kisfönökkel szemben (a háta mögött meg blamálták meg átkozták), az ujonnan jötteknek ( akiket kölcsönadtak egy bizonyos fázisra, amelyeet nem tudtak csinálni)nem mutatták meg rendesen a munkát, és hajlamosak voltak b...ni öket, söt ezek a munkások egymás ellen áskálódtak. Én a játszmákat utáltam a legjobban, hogy egyik a másikat kipletykálta a háta mögött, de a szemébe meg a szépet mutatta. Voltak kivételek (például én is) akik nem voltak olyanok, de a nagy többség olyan volt. Dolgozni sem szerettek, kétóránként volt szünet, mégis egymás után kéreckedtek ki, munkaidöben. Szegény semileader nem gyözte öket helyettesiteni a szalag mellett, mégis reklamáltak hogy milyen sok a napi 3000- es plán.
2012. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Még azt szeretném hozzátenni hogy egyes gyárakba (amelyek a csöd szélén lavíroznak, vagy ahol nagyon rosszak a körülmények, meg a légkör, és mindenki otthagyja) válogatás nélkül felvesznek mindenféle embert, a szakébzetlen munkára.

Nálunk is úgy volt a vége fele, jött az egyik munkás, nem tudott írni- olvasni? nem baj, csak dolgozni tudjon, vagy a másik 4 osztályt végzett, és az elektronokához nem értett? az sem baj, ha jól tudott nyalni a productio-managernek, meg hajtani az embereket akkor fönök lett belöle, és a belet is kihajtotta az emberekböl. Azt sem tudta, hogy mi az LCD rövídités jelentése, de azért ha nem maradtál overtime-n, vagy nem csináltad gyorsan a munkát a szalagon, akkor elintézte hogy levágják az órádat, vagy rosszabb esetben ki is rugjanak. Ez a 4 osztályos szemétláda a vége felé már manager de production lett, de nem volt vele dolgom, mert rögvest kitett a másik vonalra, ahol egy másik rossz manager volt a fönök, de neki megvolt a megfelelö iskolálya.

2012. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.Én a samsungba dolgozom,technikusi végzettségem van,egy kis csoporthoz kerültem,ami ellenőriz ezt azt,nem sororn,vagy szalagon dolgozom.Azok az emberek,akikkel kapcsolatba kerülök semmi gond,csak a közvetlen munkatársakkal,akik elvileg "betanítanának"...mert az nem szívesen teszik.Inkább mondanak hülyeséget,meg hogy hogy én vagyok a hülye,hogy ezt vagy azt nem tudok még mindíg....sokszor inkább nem is szólok ha elakadok,magam próbálok rájönni mit hogyan kell.ja,és nem nyalok nekik,utálom ha be kell ülnöm az irodába 1-2 óra munkára,rendesen rosszul vagyok olyankor.Mert képesek úgy beszélni rólad hogy selejtes vagy,stb,hogy ott ülsz tőle 1 méterre.
2012. nov. 28. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyárban ilyen a többség.Ismim is dolgozott gyárban fél év után kilépett mert kikészült idegileg a primitív magatartástól.Hála én nem tapasztaltam még ezt meg mindenhol ahol eddig voltam jófejek aranyosak voltak a kollégák:)persze voltak pletyifészkek is de elviselhetőek voltak sőt jót nevettünk a pletykás dolgokon.Vannak helyek ahol elvi dolog a csapatmunka, na én ilyen helyen vagyok itt a kollégák motiválják egymást, s segítünk egymásnak,persze némi viselkedés kultúra is kell hogy egy ilyen helyen dolgozhasson valaki az összeférhetetlen személyiségeket jobb helyeken nem tűrik, elbocsáltás jár érte.Sajnálom a gyárban dolgozók értelmesebbik rétegeit:(
2012. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 V,Csillag válasza:
83%

Én majd'20évet tettem le különböző gyárakban! Idegileg, fizikailag kimerültem! A tavalyi évben 3helyen dolgoztam! Ráébredtem, hogy képtelen vagyok tovább üzemben több 100, vagy 1000 ember között dolgozni! Nem maga a munka volt a gond, mindig minden feladatot könnyen megtanultam, a "normát" viszonylag kis idő alatt teljesítettem! Akkor is ha nap, mint nap mást kellet csinálni! A probléma az "emberekkel" de főképp a főnökökkel volt! Ugyanis ha nem "nyalsz" egy senki VAGY! Nekem sajnos nincs gyermekem ezért én mindig ráérek túlórázni, plusz feladatokat elvégezni stb....! De mégis az a lusta, kifogáskereső, trehány ember a "JÓ" munkaerő, aki minden hónapban legalább 1-1,5hetet a "beteg" gyerekével van otthon!!! Érdekes módon az éjszakás műszak NEKI ismeretlen fogalom!!! De ha jutalom osztásról, vagy kinevezésről van szó Ő az első aki meg van győződve arról, hogy csak is Ő érdemli meg! A főnökök pedig általában nekik adnak igazat!!! A félreértés elkerülése végett, bevallom minden tiszteletem az édesanyáké, csak azokat nem kedvelem aki a gyermekét "kifogásként" pajzsként használja!

2009-ben felhívtak 20-ad magammal az irodába az akkori munkahelyemen, és rezzenéstelen arccal közölték velünk azért választottak minket "létszámfelettinek" mert nincs család, vagy már felnőttek a gyerekek! Köszönöm szépen! Attól nekem ugyanúgy számlákat, lakáskölcsönt kell fizetni, +a kenyeret sem kapom meg ingyen a boltban!!! Próbáltam más területen dolgozni(kereskedelem), de nehéz mivel manapság a diákok és a rokkantnyugdíjas a keresett munkaerő, Én "sokba kerülök" a munkáltatónak!!!

2012. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!