Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv. Csalás? Www. Thebanktrans...

Üdv. Csalás? Www. Thebanktransfer.com Én 6 nap alatt 100 ezret kerestem ezen az oldalon (nézzétek meg és kattintsatok az első hírdetésre) De még nem kaptam meg a pénzt és már 1 hete kellett volna hogy küldjék

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez kb a 500 000. ilyen oldal.

Nem fogsz pénzt kapni.

2012. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kamu


a kérdés az, hogy ez reklám-e

2012. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
reklámnak elég negatív...
2012. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én 6 nap alatt 100 ezret kerestem ezen az oldalon"

"De még nem kaptam meg a pénzt és már 1 hete kellett volna hogy küldjék"


Akkor bizony egy forintot se kerestél vele.

2012. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a Való világban.

Nekem egy barátnőm nap mint na küldözget ilyen oldalakat, ami szerint napi 10 perces munkával százezreket lehet keresni. Én már mondtam neki, hogy ezzel engem hagyjon békén. Erőfeszítés nélkül nincs eredmény! Max. a honlap készítőjének csinálsz ezzel bevételt, de neked ő nem fog pénzt adni soha. Felejtsd el.

Egyébként is mi alapján fizetne? Van munkaszerződésetek? Adtál számlát? Ez Magyarországon nem megy ám olyan egyszerűen, mert adózni is kéne.

2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!