Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » CCC cipőboltban dolgozik vagy...

CCC cipőboltban dolgozik vagy dolgozott valaki?

Figyelt kérdés
Behívtak állásinterjúra! Nem tudjátok, hogy a 4 és a 6 órás kb nettó mennyit keres? És egyáltalán milyen munka ez, bírható?
2012. dec. 1. 16:55
 1/8 anonim válasza:
Na mizu,felvettek?
2012. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fel. Holnap kezdek elvileg. Csak még nem tudom, hányra kell menni... :D
2012. dec. 13. 08:48
 3/8 anonim válasza:

Szia! Kérlek ha időd engedi írjál a munkáról, hogy milyen.

Én is beadtam a jelentkezésemet és már nagyon várom, hogy behívjanak. Mennyi idő után hívnak be, milyen az állásinterjú?? Nagyon várom válaszod! Írhatsz priviben is:-)


Köszönöm!

2013. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! A barátnőm pont ma volt az első "proba napján". Le tudnád írni a tapasztalataidat a céggel kapcsolatban mert azt mondta kb 60 ember volt ott és reggeltől estig pakoltak mivel most fog nyitni az új üzlet. Eléggé úgy tűnik mintha mindenkit csak behívnának, ígérgetnek majd elküldik őket. köszi a választ!
2013. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok! Valakinek van már valami tapasztalata, amit megosztana velem?
2013. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Melodyna válasza:

Sziasztok!

Azt nem tudom,hogy mennyit keresnek a 4 és 6 órások, mivel én 8órás vagyok, de nálunk pl. nincs is olyan,hogy 4 órás!

Én a 8órában keresek 100ezer körül egy hónapban nettó.

Engem miután beadtam az önéletrajzomat másnap már hívtak be, rá egy hétre meg hívtak,hogy felvettek.

Én szeretek ott dolgozni! :)

2013. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves kérdező?Bejött a munka?Milyen volt?
2013. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek van tapasztalata, légyszi írjon róla!
2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!