Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan mondhatok fel Svájcban?...

Panka1987 kérdése:

Hogyan mondhatok fel Svájcban? Nov.25. -én kezdtem pincérként Svájcban, szerzödésem is aláirtam. Viszont egyéb dolgok miatt, itt akarom hagyni. Mai nappal bezárolag 7napot meloztam. Holnap fel akarok mondani. Mit von ez maga után?

Figyelt kérdés
Ugye még nem él a felmondási idö letöltése? Hogyan müködik ez? Sajna a szerzödésem nem egy értelmű nekem. Volt valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek?
2012. dec. 1. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Ha jol tudom 1honap a minimális probaidö,és 7melonap után felmondhatok..de ezt nem értem annyira..

Azt kellene tudnom ha holnap felmondok akkor ittarthatnak e,milyen levonással jár,és minden egyéb érdekel.

előre is köszönöm

2012. dec. 1. 21:05
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenhol7nap a felmondási idö.nekem holnap lesz a 7.napom,mikoris felmondok,de nincs holnap személyzetis.elég ha szoban,v irásban benyujtom holnap fönöknek?
2012. dec. 1. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartó vagy.
2012. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Basszus, nekünk ezt honnan kellene tudnunk? Odamész, megmondod NEKIK mi a szitu, majd ők megmondják...
2012. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt nekünk honnan kéne kitalálni, hogy milyen szerződést írtál alá? Olvasd el, hogy mi van benne. Ha nem érted, akkor kérj meg valakit aki értelmezi neked.

De ha holnap felmondasz nem teljesen mindegy? Ők majd úgyis megmondják, ha van valami problémájuk.

2012. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldd át a szerződésed erre vonatkozó részét!! Lefordítom neked! ha pl. 2 héten belül mondasz fel, úgy tudom 3 nap és elmehetsz... mi olyan nagy gond??
2012. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mármint, ha 2 hét a próbaidő.. nekem is ilyesmi vt
2012. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ,privátban küldtem amit kértél!
2012. dec. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!