Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt a legfurább kérdés...

Mi volt a legfurább kérdés állásinterjún, amivel találkoztál?

Figyelt kérdés
Úgy is fogalmazhatnék, hogy mi volt a legnagyobb mar.haság, amit kérdeztek tőled?
2012. dec. 2. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem baj,ha nem vesznek fel ilyen helyre...Szerintem:-)

Még jó,hogy azt nem kérdezik meg hányszor szoktunk dugni egy héten.(Ha sokszor azért nem jó mert másnap kialvatlan leszel,ha kevészer azért nem mert akkor azon jár az eszed a melóhelyen...)Semmi köze hozzá menjen a f@szba.Bocsánat.

2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Interjúról a hölgy késett 2,5 órát sebaj a munkakereső úgy is ráér várni rá. Késtem kicsit baj lenne, ha elnapolnánk holnapra? Végül is csak 200km-ert utaztam, mi az nekem? Abban maradtunk elmegy ebédelni 30 perc és jön, ebből lett 70 perc. 1-2 perc után kiment telefonálgatni vártam 30 percet, csak nem jött a drága. Gondoltam lehet az elszántságot vizsgálják, vagy a türelmet, sértő szituációkra hogyan reagálok, stb. Kimentem WC-re ami max. 2 perc volt, szegénykémnek nem rám kellett várnia? Meg is jelezte, hogy az már látszik a pontosság nem tartozik az erényeim közé!


Érdeklődik melyik állásra jelentkeztem, melyik cégről is van szó?

Ő keresett, nem mondta el a cégnevet, mivel foglalkoznak, telefonban csak azt hogy az önéletrajzom alapján engem keresnek! Ezek után lebaszott szó szerint, hogy felkészületlenül mentem el az interjúra


A hozzám intézett legbugyutább kérdése, inkább kérése:

Fogalmazzon meg 3 indokot, hogy miért ne önt vegyük fel!


Az első után közölte meggyőztem!

2012. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, az álláskereső megváratása gyakori módszer, hogy teszteljék, mennyire kitartó. De az ilyen cégeknél én eleve nem is akarnék dolgozni. Nem áldozat akarok lenni, jó lenne valami kölcsönös tisztelet. Nem csak a megaláztatás.

Én is jártam egyszer így: Megbeszélt időpontra mentem oda. 2-en ültünk a folyosón, a másik csaj mondta, hogy ő is ugyanarra az időpontra jött, mint én. Kijött a főnök, mosolyogva betessékelte őt, én vártam 1,5 órát. Ezek után közölték velem, hogy most már nem tud a főnök fogadni, majd megkeresnek. Én ugyan nem utaztam sokat, viszont az aktuális munkahelyemről szabit vettem ki emiatt.

És kész csoda másnap felhívtak, hogy ráérek-e, esetleg fél óra múlva menjek be. Mondtam nekik, hogy éppen másik városban vagyok, nem tudok ma bemenni. Erre közölte velem a hölgy, hogy úgy látszik engem nem is érdekel ez a munka, és lecsapta a telefont. Ezek után visszahívtam, és mondtam neki, hogy már elnézést, de ez mégis milyen hozzáállás? Tegnap órákat vártam rájuk, ma éppen vidéken tartózkodom, mégis miből gondolja, hogy engem az állás nem érdekel? Erre elnézést kért, és megbeszéltünk egy másik időpontot.

Igazából elég hülye voltam, mert ebből már le kellett volna vonnom bizonyos következtetéseket.

Ott 3 emberrel beszéltem, az első a hr-es volt, vele nem volt gond. Aztán a nagyfőnök, aki közölte velem, hogy az önéletrajzom alapján nem vagyok alkalmas a munkára. Igazából még kezdő voltam az álláskeresésben, most már jó alaposan beolvasnék neki, azt hiszem. Egyértelmű volt, hogy mielőtt behívtak, el sem olvasta az önéletrajzomat, akkor minek raboljuk egymás idejét? Aztán beszéltem még valakivel, aki azt mondta, hogy őt csak ide beküldték, hogy interjúztasson, de fogalma sincs, mit kéne kérdeznie.

Na, ez azért elég vicces, vagy siralmas?


Ford Székesfehérvár. Nem is tudom létezik-e még.

2012. dec. 31. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!