Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen most Angliában a...

Tottenham kérdése:

Milyen most Angliában a munkalehetőség ha kint szeretnék dolgozni? Mennyi az esélyem, hogy találok munkát?

Figyelt kérdés

Kedves olvasók!

Szeretnék kimenni dolgozni jövő tavasszal vendéglátásba és középfokú angol nyelvel de sok mindent hallani,hogy túljelentkezések vannak,nincsen munka...stb. Mit gondoltok?

Vagy esetleg ha nem megy akkor próbáljam meg a munkaközvetítőt? Tudom olvastam itt is,hogy tilos szóba állni velük mert lehúznak és stb,de ha nincsen más és nem kérnek előre pénzt akkor sem lehet megpróbálni? Persze ha nem tetszik akkor egyértelmű keresek mást ott kint de addig is lenne bevételem és szállásom..Hülye a gondolat? Tudna valaki segíteni? Köszönöm és kérem a rosszindulatúak kerüljenek ha lehet normális válaszokat kérek.



2012. dec. 4. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka van, de csak annak aki beszél angolul. Ez a "nincs munka, ne gyere ki" szöveg, a mostanában hazakullogó magyaroktól lehet hallani, akik azt hitték, hogy itt majd nyelvtudás nélkül milliókat fognak keresni. A vendéglátásban mindig van lehetőség, de angolul minden esetben jól kell tudni. Ha otthon közepes érzed a nyelvtudásod, akkor az idekinn egy erős alapfok, kb. Közvetítőkkel ne menj! Vagy menj, de akkor ne gyere vissza erre a fórumra sírni, hogy átvertek! Kijössz, szobát bérelsz, elintézed a papírmunkát, állást keresel. Ennyi és nem több! Ha megy az angol, akkor nem kell semmilyen közvetítő!
2012. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia ! en egy kicsit mas szogbol latom a kozvetitoket. Nekem eloszor jo hogy volt kozvetito ( persze nem magyar hanem olasz ,)ugyanis egy napos sem kellett varnom es mar is training napom voltam, utana felvettek.angol nyelv az kell anelkul itt joforman nem fogsz elorebb jutni . tehat tudjal mondtot alkotni illetve ertsed meg amit mondanak vagy akarnak.sok itt a kulonbozo nep es igy az angol nyelv is neha erdekes :)nekem jo volt hogy segitett mert nem kellett sem hazrol hazra mennem ,nem kellett cv sem csak penz de viszont azonnal van munka az ar atlagba 80 -120 font kozott mozog a kozvetito.ez egyszeri dij 3-4 cimre ha a training napon mar ott vagy onnan mar csak toled fugg, hogy hogyan boldogulsz ha szeretnel meg tudni valamit nyugodtan kerdezz.mar van egy kis tapasztalatom :)
2012. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem is érdekel a külföldi munka és ugyanigy vagyok mint a kérdező.
2012. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem érdemes más országba menni dolgozni, nem Angliába.
2012. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vendéglátóiparban mindig lehet melót találni.

Itt fokozottan szükség van jó kommunikációra,azaz nagyon jól beszéld a nyelvet. Otthon egy erős középfok elégnek kell lennie, de folyamatosan fejleszteni kell a nyelvtudást.


Mivel nem angol vagy, 3x annyit kell bizonyítanod.


2-3 hónapra kijössz, saját zsebből állod a szállást,kaját. Aztán itt keresel munkát.

Nem mész közvetítőhöz, és lehetőleg itt élő magyartól sem kérsz segítséget, kivétel akkor ha az életed tennéd arra hogy nem ver át.


Sok ismerősöm próba cseresznye módjára jött ki pár hónapra, a buktató annyi hogyha nem találsz munkát akkor gyakorlatilag 2-3 hónapot nyaraltál.

2012. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!