Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgozó magyarok!?

Külföldön dolgozó magyarok!?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi milyen a tőlünk nyugatra lévő országokban dolgozni?Milyenek a keresetek vagy az árak?Tudom hogy attól függ hogy ki, mit és mennyit dolgozik, de csak úgy nagyvonalakban!

2012. dec. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban: jobban meg lehet élni a fizetésből, mint itthon.


Az internet tele van ezzel a témával, akár hetekig olvasgathatsz erről... csak rá kéne keresni.


Pl: [link]

2012. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy helyettem kikerested
2012. dec. 7. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Indulás lehet döcögős.

Minél jobb a nyelvtudás annál könnyebb.

Illetve ha van képzettséged nyilván még könnyebb.


De itt aki tisztességesen dolgozik akár kétkezi munkát az már nem fog éhendögleni mint otthon.


Nagyváros drágább, de fizetés is jobb. Mondjuk nem annyival mint amennyivel drágább ahogy hallottam.


Londonban vagyok, de bentlakásosként dolgozom most.

Vannak buktatók, pl. így cím nélkül nehéz dolgokat elintézni szal én szartam a cég policyjére - ők is szranak am rá- és ezt a címet használom, hát nehogy már ne tudjak orvoshoz menni ha valami bajom van...


Indulótőke kell. ehhez amit én csinálok annyi nem, mert szállás van. innen könnyebb továbblépni, spórolni.


Párban sokkal könnyebb. Egyedül nehéz elindulni, a lakhatás miatt főként. Mert az brutálisan drága itt.

2012. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma kaptam meg a fizumat 1700 font - 128 font national insurance.

Jővőre hazamegyek, aztán befejezek egy kurzust és sokkal jobb fizuért fogok visszajönni dolgozni.

Kár hogy így nem fogom látni a megbízómat... imádom a fickót :)

2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy idegen országban vagy, akkor tetszeni fog. Miután mindent kifizetsz tudsz még félre tenni egy kis pénzt hó végén. Sajnos az albérlet kint a fizetés nagy részét elviszi.

Az igazán nagy buli ha itthon laksz valahol a határmentén és csak átjársz dolgozni Ausztriába.

2012. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem!Hát végzettségeim azok vannak,a nyelvtudással akadnak még gondok de javítok még!Azt megtudnátok mondani hogy munkát hogy intéztetek odakinn?Hirdetésekre jelentkezve kell?
2012. dec. 9. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor Anglia.


Kell először is egy cím, bankszámla.

Aztán munka.

És itt vagy cinkes szituban.

Mert ugyebár a szállásért addig kell fizetni.

éS cím nélkül nem kapsz számlát se munkát se...


Amúgy googlen rákeresel és kész, a gumtreen is van egy rakat álláshirdetés de a google mindent kidob...-_-

2012. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!