Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bármilyen munka érdekelne...

Bármilyen munka érdekelne heves megyében hol találhatok?

Figyelt kérdés
20 éves érettségizett lány vagyok és egyszerűen nem találok munkát!Teljesen kikészit ez az egész!Hiába böngészem az internetet az ujságokat de ha lenne is valami arról mindig lecsuszok!Nagyon elvagyok keseredve!Itt heves megyében szörnyű a munkakeresés!
2008. máj. 27. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem csak ott nehéz melót találni, hanem az ország minden pontján:) Én debreceni vagyok, és eddig csak gyári munkát találtam érettégivel (mondjuk tanulok mellette). Ha van hozzá erőd, szerintem heves megyében is van hasonló munka. Hogy jobb állást kapj, ahhoz vagy nagyon nagy szerencse kell, vagy jó ismerősök. :(
2008. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!