Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Negatív vélemények?

Negatív vélemények?

Figyelt kérdés
Ma volt a munkahelyemen céges buli, és mint tudjuk, ha az ember iszik, akkor ami a szívén, az a száján, nos egyik munkatársam közölte velem, hogy sok negatív véleményt kapott a munkámmal kapcsolatban... mondhatom k@rva jól éreztem magam utána:( próbálok mindent beleadni, és tudom vannak hibáim, aki járt hasonló cipőben, hogy tudott ezen túllépni? 21F
2012. dec. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy igaz. De azért próbálj puhatolózni a főnöködnél, hogy mennyire elégedett, tudna-e tanácsot adni, hogy legyél még jobb. Perszem csak ha fontos az állásod.
2012. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mit foglalkozol vele, lehet, hogy csak irigy!

az ilyen embert meg le kell sz@rni!

2012. dec. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a főnöködhöz és mond el neki név nélkül, hogy kaptál egy ilyen visszajelzést valakitől. Kérdezd meg, hogy valóban elégedetlen-e a munkáddal, mert Te szívesen változtatnál. Vagy Te tudod, hogy mire értette?
2012. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen kell elhinni, amit a munkatársad mondott...de lehet van valami alapja. Az a furcsa nekem, hogy a közvetlen vezetőd ezt nem jelezte feléd. Az a legkorrektebb, ha ez emberrel közlik mi a gond, mert akkor tud javítani. Mikor én kezdő voltam, nekem is fülembe jutott, hogy valamit rendszeresen rosszul csinálok...ezt egy úgy tudtam meg, hogy két kolléganőm sugdalózott. Azonnal rákérdeztem, hogy mi is a gond...mire elmondták. Az volt a szép a dologban, hogy én nem is tudtam arról, hogy nem így kellene csinálnom, mivel senki nem is mondta ezt el nekem....gondolom a főnökön is csak bosszankodott. Természetesen hozzá is odamentem, és elmondtam, hogy ha tudom, akkor úgy is csinálom, és megkérdem, ha a közeljövőben is lesz valami hasonló dolog, akkor nyugodtan lehet nekem mondani.
2012. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!