Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kapnátok egy nagyon jól...

Ha kapnátok egy nagyon jól jövedelmező külföldi munkát, akkor azért itthon tudnátok hagyni a 8 hónapos kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 21:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány a kapcsolatban. Egyik ismerősöm Londonban egy szállodában dolgozik és van felvétel szobalányoknak. Mondta a főnökének,hogy engem érdekelne a munka és mivel jó a nyelvtudásom és dolgoztam ilyet,rögtön fel is vettek. Dióhéjban ennyi.
2012. dec. 17. 01:25
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az az 1000-1100 font nem lesz ám olyan habzsi döbzsi Londonban, mint itthon 400,000 ft (csak felkészítelek)
2012. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Felkészültem. És megyek ki.
2012. dec. 17. 08:33
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld ki, legrosszabb esetben is 1 hónap múlva hazajösz!
2012. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Próba szerencse.

De am jah 1000-1100 font nem egy nagy cucc errefelé...

A lakhatás, kaja, utazás elviszi nagy részét. És akkor szeretnél még élni, bulizni meg minden mert nah Londonban vagy.


De próbáld ki, sztem ne szalaszd el max. onnan továbbléphetsz ha találsz jobb munkát.

Az biztos hogy ne erre alapozd az életed hogy ez milyen hűdejó munka, mert nem az. Csak otthoni szemmel néz ki jól az 1000 font, de ez nem "jól jövedelmező"


Megkérdezted a barátnődet hogy mennyi a lakhatás meg ilyenek?

Mert ha árban "jó" ca. 400 font per hó akkor egy szobában fogsz lakni, ami hosszú távon nem elviselhető ha nincs további terved. A lakás nah az meg 800 plusz rezsi... akkor miről beszélünk a jól jövedelmezésről 1000-1100 fontnál?


Mondom próbáld meg ha akarod, de járd körül ésszel a dolgokat.


És itt üzenem mindenkinek:

ATTÓL HOGY MAGYAR PÉNZBEN NAGYNAK TŰNIK A FIZETÉS NEM BIZTOS HOGY AZ ADOTT ORSZÁGBAN IS JÓ! LEHET EGY SZOBÁBAN FOGSZ NYOMOROGNI ÉS EGÉSZ NAP GÜRIZEL ÉS FÉLRETENNI IS ALIG TUDSZ... TESSÉK SZÉPEN MEGNÉZNI A HELYI ÁRAKAT!!!

2012. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon jó feltételek lesznek kint,szóval igen jól fogok keresni és félretenni.És ha már kint vagyok,léphetek tovább,ha akad jobb. Nem egy ismim szedte elég jól meg magát,pedig először csak mosogató volt...
2012. dec. 17. 21:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Jól van nem kell kiakadni csak mondom.


Megkérdezhetem hogy mik azok a nagyon jó feltételek?

Hol laknál és mennyiért?

Kaja?

Utazás?

Mennyit tervezel félrerakni?

2012. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki,véletlenül sem :). Anyagiakról itt ha nem gond,nem beszélek,mert lényegében nem ez volt a kérdés lényege. Szóval menni fogok,így döntöttem.
2012. dec. 17. 22:15
 19/19 anonim ***** válasza:
Na és végül bejött a nagy LONDONI élet?
2013. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!