Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszerésznek szeretnék...

Gyógyszerésznek szeretnék tanulni. Mennyi az esélyem elhelyezkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy.
2012. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De azért tedd hozzá,hogy jelenleg...12 éve amikor én érettségiztem,akkor a közgazdász volt a menő,engem kiröhögtek a biológussal,aztán sok volt osztálytársamnak aki közgazdász lett,rögtön lett állása diploma utánn,én egy évig munkanélküli voltam,most sokuknak nincs melója,nekem meg jól fizető állásom van gyógyszergyárban.

Viszont tény,hogy most csak a jelenlegi helyzet alapján tudsz dönteni(ahogy Gandalf mondta:"még a lebölcsebbek se látnak előre mindent")és most jónak tűnik.:-)

2012. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!