Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne a helyes? Hogyan...

Mi lenne a helyes? Hogyan tudnék minél előbb pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
Szeretnék masszőr lenni tavasztól elkezdeni magyarországon,de addig kellene pénzt szereznem! na de miből és hogyan?itthon egy sípályán dolgozom de ebből nem tudok annyit félretenni hogy elkezdhessem a tanfolyamot! mit javasoltok ?lenne lehetőségem tirolban mosogatni 1-2 hónapról lenne szó vagy londonban szintén 1-2 hónap.. de közbe van barátnőm is ami bonyolítja a helyzetet.ha elmegyek 1-2 hónapra megromlik a kapcsolat és szinte véget ér! olyan nehéz elindulni..mit javasoltok? közben a kocsimat is összetörtem szóval arra is gyűjtök..én nem tudom ki hogy csinálná de megköszönném az ötleteket! a célom a dunántúlról felköltözni masszírozni pestre majd akár külföldre később! minél előbb akarok egy megfelelő anyagi hátteret! akinek van ötlete írjon köszi 22 / F.
2012. dec. 25. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

23 ha évvesztes vagy akkor 24 éves korig az első OKJ ingyenes.

Ha nincs másik szakmád akkor ingyen megcsinálhatód.

2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak sehol nem találtam masszőr szakot ami 2-3 hónap alatt lemegy!!nem akarom azt csinálni ami 11 hónap az nagyon sok idő kiesés
2012. dec. 25. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szakmát nem lehet 2-3 hónap alatt megtanulni. Amit 2-3 hónap alatt megtanulnál az semmit sem érne. Attól még ugyan olyan kontár lennél, mintha nem tanultál volna soha.
2012. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na jó de közbe tudnék dolgozni és még jobban tanulgatni! majd fokozatosan fejlődni!
2012. dec. 25. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy, akkor most is dolgozhatnál benne. 2 hónapos tanfolyammal sehova nem vennének fel dolgozni.
2012. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!