Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon munkát találni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és sajnos nem megy túl jól a szénánk...

Szeretnék munkát vállalni, a nyár végén töltöm a 18-at az iskolát nem szeretném otthagyni de pénzt szeretnék keresni, hogy el tudjak költözni itthonról mert már nem bírom és nem akarom hogy a szüleim tartsanak el mert elég rossz itt, saját lábra akarok állni, és szeretnék ennyit keresni legalább hogy elkezdhessem valahol. Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. dec. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

mihez értesz, mit tudnál dolgozni?

amennyit kezdőként keresel, abból nem fogsz saját lábra állni...

2012. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát művészeti szakközép iskolába járok, és már 11 éves koromtól eljártam gyümölcsözni, abból bejött valamennyi összeg hogy beiskolázzam magam. De talán van lehetőség valami másra is, mert amit ott kerestem csak éppen hogy elég volt és ahhoz is nagyon sokat kellett dolgoznom.
2012. dec. 29. 09:52
 3/3 anonim válasza:

Szerintem...ha festesz akkor készíthetsz pár festményt és kínálhatod ilyen cégeknek/galériáknak akik ezzel foglalkoznak.Ha hangszeren játszol vagy énekelsz akkor szólhatsz éttermeknek/kis vendéglőknek hogy xy forintért fellépnél a helyiségben. ha táncolsz,akkor szerintem ugyanazt megcsinálhatod amit a hangszeresek vagy tarthatsz tánc órákat.Ilyenekbe gondolkodjál.olyanokban,amikben tehetséges vagy és simán élhetnél belőle.:)

12/L

2013. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!