Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 évesen szegeden hol tudok...

Apanacsi kérdése:

18 évesen szegeden hol tudok munkát találni? Olyan munka ami rendes normális munka nem ilyen diákmeló

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs szakmád, gondolom. Sehol. Én évek óta keresek, most 25 éves vagyok és egyetlen olyan munkahelyem nem volt, ami hosszú távon is végezhető, mert vagy MLM, vagy ügynöki, vagy idény munka vagy elküldenek a próbaidő után mivel ez nekik a legkényelmesebb :(

Menj ki külföldre ha megteheted (megteheted?), azt szeretném én is de munka kéne itt, hogy gyűjtsek rá... ördögi kör.

Sajnálom a múgy, hogy ilyen fiatalon ezt kel átélned, őrület ami ebben az országban folyik.

2013. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bár még tanuló vagyok egyenlőre csak szeretnék valami munkát

egy kis pénzt gyűjteni

2013. jan. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!