Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Januárra behívtak a reptérre...

Januárra behívtak a reptérre check in agent (jegykezelő) állásinterjúra. Mennyire kell oda az angol?

Figyelt kérdés
Azt írja a hirdetés hogy elég az érettségi, de kell mindennapos használatú angol nyelvtudás. Na most én tanultam 10 évig angolt az iskolában, meg is értem amit mondanak az emberek (jó, az igazi angolokat nem tuti, mert azoknak van egy fura beszédjük) de "elmakogok" angolul, de mi van ha ez kevés? Pl nem tudok szakszavakat, meg olyan ciki lesz ha csak pislogok mert nem értem amit nekem mondanak...Így is elmenjek az interjúra?
2013. jan. 1. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit frissítés nem árt angolból interjú előtt, de menjek, legfeljebb azt mondják nem, de legalább ott voltál megpróbáltad. És ha felvesznek?
2013. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda olyan alap szintű nyelvtudás kell, hogy köszönj, el tudd kérni az útlevelet, meg tudd mondani melyik kapuhoz menjenek az utasok, hova tegyék a csomagjukat, megértesd velük, hogy pl. a 40 kilós csomagot nem lehet feladni, mert 20 kiló a max, stb..


Úgyis kiderül az interjún, ha ez nem megy, ergo kár a gőzért, ha tényleg nem megy. De ha 10 év után ennyit nem tudsz elmondani akkor kár volt iskolába járni.

2013. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el az interjúra és ott kiderül. A legrosszabb ami történhet, hogy nem te kapod meg az állást. Egy próbát megér.
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!