Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ruhauzletbe mennyit keres...

BreezyArt94 kérdése:

Ruhauzletbe mennyit keres nagyjabol egy beosztott?

Figyelt kérdés
El szeretnek menni egy ruhauzletbe dolgozni, a helyrol annyit kell tudni, hogy egy olasz ruhabolt, osszesen 2 vagy 3 van belole MO-n, leginkabb ingeket lehet ott kapni 20-30.000 kozott. (szval egy jo hely). Azt irjak, hogy irjam meg hogy 160 orara mennyi az az osszeg, amit en preferalnek. Mivel fogalmam sincs, hogy egy ilyen helyen mennyit lehet keresni nem akarok se tul keveset irni, ha mar kaphatnek tobbet is, se tul sokat mert akkor meg elonyosebb helyzethez juttatok olyanokat, akik kevesebbet irnak. En olyan 650.-es oraberre gondoltam, ami 104.000. Mit gondoltok, ez idealis?

2013. jan. 3. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Reális, mert kb minimálbér körül kapnak, az most br 98eFt.
2013. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reális, én nem egy ilyen drága boltban,de 110e-t kerestem, plussz forgalom utáni jutalék, igaz olyan 180 órára, hétvégén is.
2013. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
98-120 között reális, de kalkuláld bele, hogy ez bruttó összeg (kézhez 65-80 körül).
2013. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemnem, ok azt kerdeztek hogy nettoba mik az elvarasok. Na nehogy mar 60-at keressek heti 4×10 oraval egy "rendes" munkaval, mikor diakmunkaba 650-700-as oraberem volt az Auchan-ba arufeltoltokent.. (delutan-ejszaka) De akkor irom ezt amit irtam, koszi a valaszokat :)
2013. jan. 3. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ruházati boltban, többen is. Átlagban 80-100 között kapnak nettóban. De van, ahol kevesebbet (legalábbis az elején, a próbaidő alatt). A leírásod alapján ez azért egy igényesebb üzletnek tűnik. 100 fölött nem reális sajnos. Bár lehet, hogy van jutalék is a forgalom függvényében és akkor esetleg mehet afölé is, amikor teljesítitek a kvótát.
2013. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Oké, de az Auchan-ban - gondolom - kaptál délutáni és éjszakás pótlékot. Az eléggé meg tudja ám dobni a fizut... Ruhaüzletben (főként, ha plázás egész hetes nyitva tartás), nem valószínű a délutáni pótlék.
2013. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A diákmunkás fizut sosem tudod ezzel összehasonlítani. A diák után nincs annyi járulék mint utánad, így a diák órabére mindig sokkal jobb. Szerinted miért ül már az összes hipermarket kasszájában diák?

Deazért sok sikert!

2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogos amit mondotok, mert ott a potlek miatt volt versenykepes. Akkor marad a 104.000. Koszi a valaszokat ;)
2013. jan. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!