Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni lakberen...

Mennyit lehet keresni lakberendezessel?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk elvegzek egy tanfolyamot mennyit kereshete vele magyarorszagon,mekkoraka az elteresek orszagonkent,mennyire keresettek es egy belsoepitesszel szemben mennyi az eselye egy egyszeru lakberendezonek?Ja es mekora az arkulonbseg a a lakberendezo es belszoepitesz kozott?

2013. jan. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez két különböző szakma. A lakberendező a színek összeállításával (fal, bútor, kiegészítők), a különböző tárgyak elhelyezésével foglalkozik egy adott térben. Az a feladata, hogy ezek passzoljanak egymáshoz, jól mutasson, megfelelően használja ki az adott teret. A belsőépítész ezzel szemben (ha jól tudom) alapjában véve építész végzettségű és azon belül a belső terek kialakításával foglalkozó szakember. Egy adott alapterületű ház/lakás legjobb kihasználhatóságának a megoldása a feladata. Hogy mennyiért dolgoznak és hol mekkora az eltérés azt nem tudom. Külföldön mindenesetre ennek nagyobb tere van, úgy értem többen igénybe veszik,akinek van rá pénze.
2013. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy tudtam hogy a belsoepitesz is lakberendezo csak o a falakkal is varialhat...de lehet hogy engem informaltak felre.
2013. jan. 4. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez a két szakma szorosan összefügg. Első voltam.
2013. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak ha jol tudom az egyikhez egyetemi diploma kell,a masikhoz eleg egy kurzus.
2013. jan. 4. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!